Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg jobbak a meleg passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobbak a meleg passzív fotósok?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamról nagyon jó képeket csinálni, de egy ismerős se tud jól fotózni. Nem érzik a dolgot:( Én bezzeg mindenkiről jókat csinálok. Egy haver mondta h egy meleg fiúval kéne csinálni képeket, mert az olyat csinálna ami neki bejön és ami neki bejön az a csajoknak is. Szerintetek van benne logika? Kérdés persze hol találok meleg hobbi fotóst, aki fiatal és benne lenne h fotóz.

2013. ápr. 11. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez így ebben a formában úgy gondolom nem igaz.
2013. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

nem is értem a kérdést. te akkor lány vagy?

de nem értem. egy fotós attól független is tud jó képet csinálni, hogy milyen nemű. gondolom nem akt képre vagy hasonlóra gondoltál, akkor meg mindegy.

2013. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ostobaság. Keress fotográfust (nem lesz olcsó, egy fotózás nem tízezer forintba kerül sajnos) aki a fotográfiából él és megfelelő referenciákat tud felmutatni ahelyett, hogy magukat fotósnak képzelő elsődslres tinikkel fotóztatod magad és rögtön más lesz a végeredmény.
2013. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy profi fotósra van ehhez szükség. Magam is jó képeket tudok csinálni másokról, így gondolom van aki rólam... Persze jó ha vki ért a géphez, de jelen esetben nem profi fotó, hanem jó fotó kell csak....
2013. ápr. 11. 22:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fotós vagyok és nem vagyok passzív meleg.
2013. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hibás feltételezés. Jó fotót az csinál aki tisztában van legalább a szakmai alapokkal és van hozzá felszerelése és látásmódja is. Ezt vagy elfogadod vagy nem, de ettől még nem lesz másképp. A fotográfia egy szakma amit az emberek évekig tanulnak és rengeteg pénzt, munkát és időt ölnek bele.Valóban nem elég csak fotósnak lenni egy jó képhez, jó fotósnak kell lenni.
2013. ápr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy én meg született zseni vagyok:)
2013. ápr. 12. 08:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak kicsit mások az elvárások egy "jó" fotóval szemben nálad és nálam. Van ilyen. Pont ezért van tele a net magukat fotósnak képzelők képeivel. :)
2013. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet:)
2013. ápr. 12. 09:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem igaz az állítás. Én passzív meleg vagyok, de borzalmas képeket csinálok :D Amúgy szerintem próbáld meg megkérdezni az ismerősöket, hátha van valakinek fotos ismerose, es akkor fizetned sem kellene.
2013. ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!