Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rajtam kívül még van meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül még van meleg srác, aki?

Figyelt kérdés

...rosszul érzi magát, ha a kondiban megtetszik neki egy srác, és inkább következetesen másfelé néz a teremben, zuhanyzóban, hogy egyrészt a másikban a gyanú se merüljön fel, másrészt pedig kellemetlenül érinti, hogy hiába akarna 100%-ban az edzésre koncentrálni, van pár helyes arc, akik megzavarják ezen igyekezetében.


Saját magamról tudom, hogy idegesít, ha nézegetnek, és fapofával csinálom végig a gyakorlatokat, szóval ebből kiindulva gondolom, hogy a heteró fiúkat még hatványozottabban zavarhatja.


(Nincs bajom a saját szexualitásommal, csak bánt, hogy néha azt gondolom valakiről, milyen jól néz ki egy ismerkedés szempontjából inadekvát helyen. Ilyenkor úgy érzem, én sem vagyok különb, mint a nyálcsorgató b*zik, akiktől viszolygok, holott tudom, hogy alapvetően a tetteink határozzák meg azt, kik vagyunk, a gondolataim/kémia ellen sajnos nem tudok tenni.)



2013. márc. 20. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a homoszexualitásodtól függ. Ha ez vigasztal, én egy csúnyább lány vagyok, nem igazán érdeklem a férfiakat, szóval akár egy jóképű meleg srác is lehetnék, ugyanaz lenne a helyzet...


Olyan helyre járok sportolni, ahol többnyire csak fiúk/férfiak vannak, és 1-2 közülük kifejezetten helyes és jól néz ki, és e mellé még kedvesek is velem. Tudom, hogy ez részükről szimpla udvariasság, és igyekszem magam 100%-ban visszafogni, hogy ne bámuljam őket pofátlanul, ne érezzék úgy, hogy "csorgatom utánuk a nyálam", mert ha véletlenül mégis kiderülne, vagy észrevennék, én lennék a hülye nyomorék lány, aki rá mert nézni a helyes fiúkra, és mégis mit képzelt ez magáról.

Pedig arról aztán végképp nem tehetek, hogy tetszenek nekem és vonzónak találom őket. Sose zargatnám őket, így valahol átérzem a helyzeted.

2013. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul én helyzetem annyival nehezebb, hogy több impulzus ér, mivel sok sráccal jóban vagyok, megbeszélünk mindent az öltözőben, előtte már kint is megy a poénkodás, és egyikőjük nagyon helyes, meg barátságos, és megjegyzem semmi szégyenérzet nincs benne :D, viszont igyekszem mindig csak az arcára koncentrálni, mert értékesnek tartom az ilyen kvázi haverságokat is, csak nehéz. A vicc, amikor aktuális csajozási eszmecserék mennek, és kell, hogy legyen véleményed. Ilyenkor örülök,hogy valószínűleg nem látják rajtam, különben más lenne a viszonyulás. (nem szép dolog, de a saját 'fajtám' többségét én is legalább olyan távolságtartással kezelem, mint ők teszik, bár ez nem tartozik szorosan a témához)
2013. márc. 20. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne. Tudom, mert én is olyan vagyok. Én judo edzésre járok, és ott is vannak kevésbé szégyellős emberek. Nem épp a legjobban kinézők, ezért nincs akkora kísértés, de abba biztos lehetsz, hogy még így is nehéz megállni, hogy ne nézzek oda.

Nyáron voltam edzőteremben, és ott volt egy olyan csávó, akiért csorgattam volna a nyálam. Hasonló, mint nálad, én sem mertem bámulni őt, de még szóba sem mertem állni vele. Persze haverok előtt megy a nagy hetero álarc, nem is nehéz hozni azt a formát, csak akkor ha van ott valaki formásabb, de gondolom erről nem kell mesét tartani, van neked is elég tapasztalatod ;)

Szerény véleményem szerint a hetero fiúk kevés eséllyel vennék észre, ha meresztenéd rájuk a szemed, de mivel nem illik, és nem is azért mész oda, inkább ne tedd.

Szerintem a nyávogós b.ziktól mindenki ki van, mert nem törvényszerű, hogy valaki attól, hogy fiúkat szeret nyávognia kell, meg különben is undorító és felesleges.

Amit kommentedbe írtál, hogy távolságtartóan kezeled a "fajtársaid" (inkább sorstársat használtam volna), szerintem nem a legjobb ötlet, mert lehet, hogy az egyik edzőtársad érezne valami olyat, amit te, csak esetleg a faladdal/hetero viselkedéseddel távol tartod magadtól.

2013. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy van hozzám hasonló, mert eddig éppen az ellenkezőjét tapasztaltam. Nem az én dolgom, hogy ki kivel mit csinál, csak eleve taszít ez szubkultúra, hogy dugjunk mindenkivel (félreértés ne essék, egészséges férfi vagyok, normális vágyakkal, de nálam a normális nem azt fedi le, hogy minél több skalpom legyen), és az előző edzőtermembe eléggé beszivárgott ez a mentalitás, mert sok b*zi volt, mint egy idő után észrevettem, váltottam is.

Nem zárom ki az összes hasonszőrűt, viszont már előítéletekkel viszonyulok azokhoz is, akik egyébként látszatra allűrmentesek. Tudom, hogy valamikor nyitnom kéne, de túl sok volt a rossz tapasztalat, és mivel nem nézek ki rosszul, ezért a felém irányuló szexuális töltetű ismerkedési szándékból bőven elegem van. Sajna más értékrend szerint neveltek, és ha Te is hasonló cipőben jársz, akkor gondolom tudod, miről beszélek.

2013. márc. 20. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet, de tök megértelek, de én már eljutottam pl arra a szintre, hogy nem foglalkozom ilyesmivel, mert rájöttem az emberek azt látnak mindig a másikba amit akarnak. Ha melegnek akar látni annak fog, ha heterónak annak, ha drogosnak annak, ha alkohol függőnek akkor pedig annak. Így inkább a kommunikációmra figyelek, hogy ne legyen olyan amiért másnak gondolnak. Amúgy nehéz az élet...:(
2013. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is odafigyeltem, különösen a nonverbális kommunikációmra még régebben, aztán elég f*szán magamba neveltem egy teljesen "heteronormatív" viselkedésmintát, már nem is kell kontrollálnom, és ez tetszik.

Mindegy, edzeni, edzeni, a többi nem számít. :)

2013. márc. 21. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!