Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A pasim megcsalt és büntetést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megcsalt és büntetést találhatok ki ha visszaveszem, mi legyen az?

Figyelt kérdés
Alapvetően nagyon mérges vagyok és ezért bármit megcsináltatnék vele ami eléggé olyan, hogy ne vállalja be. Én pl arra gondoltam, hogy egy srácot kelljen orálisan kielégítenie vagy őt a srácnak. Szerintetek jó ötlet? Már csak az a gond h kit? Aztán ha megteszi szerintem megmondom hogy így nem tudom már szeretni, hogy szenvedjen kicsit még. Csak h értsétek fél éve csal meg egy másik lánnyal ami véletlen kiderült. Emiatt dobtam ki.

2013. márc. 10. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

még ez jutott eszembe .hozd össze egy transzvesztitával

az majd "megcsinálja" a barátodat:))

2013. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én ítélkezhetek, engem már csaltak meg, ráadásul a barátnőmmel.

Nem büntetést kell neki kitalálni, hanem jól otthagyni a fenébe, és a továbbiakban levegőnek nézni, kész. Ez, amit felvázoltál, úgy baromság, ahogy van.


25/N

2013. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 ASOT ***** válasza:
Ha az útjaitok elválnak akkor a pasit nem fogod tudni rászedni semmi ilyen hülyeségre és nem is fog belemenni.
2013. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ő mondta bármit megtenne találjam ki mit tegyen!
2013. márc. 10. 20:19
 15/23 anonim ***** válasza:

hát szerintem úgysem fog belemenni ilyenbe, mert ha megcsalt, akkor nem tart téged élég fontosnak ahhoz, hogy ilyet csináljon. szerintem csak azért mondta, hogy bármit megtenne, hátha valami kis dolgot fogsz kitalálni.

szerintem az lenne a legjobb, ha megmondanád neki, hogy vége


24/F

2013. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A szexuálpszihológusok szerint a szexet jutalmazásra vagy büntetésre használni nem célravezető, mert hosszú távon mindenképpen káros a pákapcsolatra.
2013. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem fogja megtenni neked...és tudod miért?

Mert ha féléven át csalt egy másik lánnyal,akkor nem szeret,és nem éred meg neki a megaláztatást.

Te se legyél ilyen buta,legyél több nála,egészségtelen dolog amit kitaláltál,rosszat tesz majd a lelkednek.Egy jóérzésű embert megviselne.Magadnak avval teszel a legjobbat,ha elfelejted Őt,és vissza sem nézel...


21/L

2013. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Azért nem ártana gyakorolnod a szövegértést.


Az a mondat, hogy "bármit megtennék, hogy visszakapjalak" nem azt jelenti, hogy leszopna a kedvedért egy másik srácot vagy legyőzné a hétfejű sárkányt.


Tapasztalat alapján: ez egy üres frázis, kb annyit jelent, hogy minden tőle telhetőt megtesz, hogy ne kú.rjon még egyszer félre. Ez persze nem így lesz, megint megcsinálja, és te megint visszaveszed, mert jóhülye vagy. Ha nem lennél, nem tennél fel ilyen kérdést.


25/N

2013. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Csald meg teis:D nala jobb palival persze:D
2013. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
vegyél egy ijesztően nagy műpéniszt,és azzal csináldmeg hátulról.
2013. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!