Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/biszex fiúk! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/biszex fiúk! Nektek milyen volt az első anális együttlétetek?

Figyelt kérdés

Mármint a passzív szerepre gondolok.

Kérem, hogy a poénos kedvűek kíméljenek! Rendes válaszokra vagyok kíváncsi!

Előre is köszi a válaszokat! Én biszex fiú vagyok, 23 éves.



2013. jan. 12. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Már meg ne haragudj én nem akarlak bántani de menj orvoshoz....hogy lehet a saját nemedet szeretni???biztos jönnek nekem majd az oltó kommentek de én nem fogadom el a melegeket....
2013. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Eszemben sincs bunkózni, vagy poénkodni veled, szimplán elregélem, Nekem mit mondtak: van a pici városunkban egy meleg srác, aki lefeküdt egy másik meleg sráccal és miután ez megtörtént, aki "a másik alatt nyögött" -kerítés nélkül mondom- besz'rt az ágyba. o_O
2013. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
CALM YO TITZ 1.!
2013. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
András2222 ők se téged
2013. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
nem hiszem el, nálunk a munkahelyemen már rúgtak ki és útáltak is ki valakit azért, mert buzlzott, pedig nálunk senki nem buzl. szóval az ilyen te fajtádat többen utálják szerintem.
2013. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na, pont az eddigiekre nem voltam kíváncsi. Ti miért nem néztek valami másmilyen oldalt, minthogy oda írogattok, ahova nem kellenétek?
2013. jan. 12. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy nem fogadod el a melegeket, senkit nem érdekel. Attól, még hogy nem tetszik, vagyunk.


Nekem 19 évesen volt először, és nagyon jó volt. :) Sok síkosító kell, és akkor nem lesz gond. Meg ne stresszelj előtte, mert az nagyon megnehezíti... Kérd meg a partneredet, hogy óvatosan hatoljon be, inkább miliméterenként haladva, te pedig szólj közben, hogy álljon meg egy kicsit, hogy hozzászokj. Ha már teljesen bent van, akkor nincs gond... :D

2013. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
szia! ez erdekes lrsz,de talan segit.en lsny vagyok,de volt egy pasim aki latens meleg volt.sose ismerte volna be,de a szexualis reszere volt igenye.az elso analis elmenyet velem elte at egy vibrator segitsegevel.elmondasa alapjan picit fajt,de el tudott memni igy.rendszer lett ebbol,hiszen szerettem ot,es fel sem merult bennem az igazi ok.volt pelda valoban h "beszaladt " egy prosztatan tortent orgazmussal egybekotve.megesik sajnos.a parasztokkal meg itt ne torodj.tudod mindrnki akkor ilyed meg a legjobban mikor fel h magara ismer.egy ilyen indentitasaban elgyengult vilagban mindenki elvbol tamad,neha felelembol,neha primitivsegbol.temelem tudtam segiteni.
2013. jan. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

"Már meg ne haragudj én nem akarlak bántani de menj orvoshoz....hogy lehet a saját nemedet szeretni???"


Arra válaszolj nekem te fekete öves iq ninja hogy minek mennyen orvoshoz? Hogy felírja neki az anti-meleg bogyót?!


Az egy dolog hogy nem fogadod el a melegeket, hát szíved joga ezt eldönteni, de hogy baromságokat írsz, azért had ne dicsérjünk már meg...

2013. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kemencerka21cm ***** válasza:
én a csajommal hármasoztam részegen! Egy nagy faszú sráccal! El tanult a buli, és síkosító nélkül be varta a srác a 22-est miközben én a csajomat dugtam! Hatalmasat élveztünk mind hárman
2013. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!