Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért szaporodtak el a "Meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szaporodtak el a "Meleg vagyok" "hogy mondjam el hogy meleg vagyok? " Kérdések?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 14:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Melegség manapság kezd divattá válni. Divat b*zik. Az igazi meleg nem kérdez, hanem felvállalja."


*BULLSHIT*


A melegség soha nem volt divat, esetleg a túl nőies öltözködés: szűk farmerek, bevágott pólók stb... de ha valaki ilyet hord még messze nem jelenti azt hogy az illető meleg lenne. (bármennyire is akarják ezt egyesek bemagyarázni) Az igazi meleg nem kérdez, hanem felvállalja?!

Mert ez olyan kib*szott egyszerű. Tényleg mi sem egyszerűbb a világon, mint felvállalni egy olyan dolgot, amit a társadalmunk még elég széles körbe megvet.

Imádon mikor olyanok okoskodnak akiknek halvány fogalmuk nincs a homoszexualitásról.

2012. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11%
De ennyire nem gondolkodtok? Az lesz meleg, aki akar. Az más, hogy azért, mert így nevelték, vagy akármi történt vele, ami miatt így gondolkodik, de az fejben dől el, hogy ki meleg, és ki egészséges. Az embereknek a saját testük felett teljes hatalmuk van, mi irányítjuk, szóval az egy nagy hülyeség, hogy nem tehet róla, hogy nem vonzódik a lányokhoz. Ez pont olyan, mint hogy én döntöm el, hogy kit utálok, vagy kit nem. Ha én akarom, utálhatom azt, aki velem tök rendes, meg normális, és fordítva is. Ez így van. Vagy jó példa erre, hogy azt csak mi döntjük el, hogy milyen zenét szeretünk. Persze közre játszhat a környezet, befolyásolhatnak minket, de mi döntünk. Ez így van. Tudom, hogy a legtöbben nem gondolnak bele abba, amit mondanak, vagy amiben hisznek, de ha aki ezt megteszi, az sok mindent úgy lát, ahogy az a valóságban van. Lássátok ti is be.
2012. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző, én beszéltem vele privátba, de mióta maga cáfolta meg a saját állítását, nem igazán ír vissza...
2012. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi hülyeséget írnak itt egyesek. Az utóbbi 14 vagy 13-as szerint akkor az emberek döntik el hogy rákosak lesznek, vagy egyik napról a másik 2x annyira okosak. Mert persze az ő testük ők döntik el-.-"

A kérdésre válaszolva pedig, nem lett több meleg, maximum tényleg többen vállalják interneten, mert talán kicsit tényleg elfogadóbbak az emberek.

2012. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Végül is miért akarna akár egy meleg is megváltozni?


Nincs is jobb dolog annál, hogy a társadalom jó része megvet, úton útfélen szidalmaznak, úgy hogy csak nem is ismernek. Nem

2012. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
nem paradoxon egy kicsit?
2012. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha akarnál, akkor vonzódhatnál a saját nagyanyádhoz is? Bizonyítsd be! Anélkül könnyű itt szájkaratézni.
2012. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, annyira félelmetesek az ilyen idióták akik olyan dolgokról vannak meggyőződve amit soha életükbe nem tapasztaltak meg...
2012. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Más részről én évekig meg akartam változni és még sem sikerült. Vajon mit csinálhattam rosszul???
2012. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
masik meg ugye h 15evesen ami itt a meleg kerdesek feltevoinek atlag eletkora, konkretan barmire felall, es ha kiprobalja fiuval valaki ebben a korban, akkor meg jo h rakap a buzulasra. Es hogy megintcsak a drogos hasonlattal eljek mar sokkal konnhebb hozzajutni barmihez, ha kiaarod probalni fiuval csk kiirsz ide egy kerdest es egybol kapsz 20 vaaszt h jaj en is nem probaljuk ki egyutt? Szal megszuletik a feedben a gondolat h lehet h meeg vagy es masnap mar mehetsz kiproalni. Ha egy evvel elobb akartam volna kiprobalni fiuval leet h most akkora ratyi lennek mint az allat, mert meg nem alakult ki ez bennem rendesen. Mergezik a fiatalokat a liberalizmussal. Azt hirdetik, hogy vallald a massagod, de pont ettol lesz mindenki ugyan olyan.
2012. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!