Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg sok meleg vágyakkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok meleg vágyakkal rendelkező van azok között akik bántják a melegeket?

Figyelt kérdés
Láttam olyan hozzászólást h majd jól megdugja vagy sz-patja őket és elmegy a kedvük. Akkor végülis ők is szexelnének vele, tehát ők se heterók. Nem?

2012. júl. 21. 11:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Előfordul ilyen.

De szerintem itt gyakorikérdéseken nem azért mondják mert tényleg megd*gnák őket.

2012. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
hát én még sose voltam fiúval mert inkább a csajokat kedvelem de ki szoktam verni fiúkra is mert izgatnak például haverokkal mindig b*zizzuk egymást és mindenféle megalázó ökörséget találunk ki de attól még megdugnám őket ha akarnák de én fiúra magamtól sose mennék rá mert biszex vok de inkább csajpárti
2012. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
előző ez hülyeség:D szóval ha lenne olyan, hogy valaki felajánlaná a popsiját akkor megpakolnád, de ha saját magad kívánnád akkor nem?XD
2012. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
MÁSODIK VÁLASZOLÓNAK VAN IGAZA!!!! MEGY A ZÖLD PACSI!!!
2012. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!