Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezek jó stúdiók szerintetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jó stúdiók szerintetek? A címkéket is és a leírást is olvasd el.

Figyelt kérdés
Pantheonbear,Bearfilms,Butch Bear,TopLatinDaddy,Butch Dixon,Stocky Dudes,Alphamale

2012. júl. 2. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
A Pantheonbear-t, a Butchdixon-t és az Alphamale-t szeretem, a többit nem ismerem, de ha hasonló kategória akkor rákeresek ;)
2012. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Bearfilms meg a Butch Bear a Pantheon-ra hasonlít,a Stocky Dudes-ban meg szimplán dagibb srácok vannak.A TopLatinDaddy meg új lehet mert csak pár videót találtam,abban meg idősebb(ek) faszi húzogat(nak) fiatalabbat.
2012. júl. 2. 19:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Kimaradt a HotOlderMale ebben is öregebbek vannak,vagy csak szimplán macik,meg a TheGuySite-nál is vannak elég jó videók.
2012. júl. 2. 19:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg,meg aki szokott ezektől a stúdióktól filmeket nézni írja már le légyszíves a kedvenc modelljét. :D
2012. júl. 2. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
A Bearfilms jó lehet, a többi nekem nem jön be. Ezek nekem már túl öregek (bár HOM-ben van 1-2 jó). A kedvenceimet meg majd max privátban írom meg, nem akarok egy "kíváncsi heterót" sem megbotránkoztatni :)
2012. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja igen...a GuySite is jó
2012. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Küldd már el akkor privátba,és én is elküldöm hogy nekem kik jönnek be a legjobban. :D
2012. júl. 2. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Paddy O'Brian *-*
2013. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!