Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Minden meleg ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Minden meleg ilyen nyálas cicafiú?

Figyelt kérdés
Mert halottam már olyat, hogy a legtöbbről nem is gndolnánk, hogy meleg. Meg akik ezt nagyon ki adják magukból valójában csak divatból csinálják...Ebből mi igaz?

2012. jún. 26. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy jó barátom, aki meleg. Nem mondanád meg róla. Bár rajzol, művészlélek és ilyen iskolába is jár, de nem cicafiú, hanem egy imádnivaló srác.


18/L

2012. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

A "divatmelegek" csak figyelemhiányos ribancok,akik már csak ezzel bírják magukra hívni a figyelmet.De ettől függetlenül vannak hihetetlenül feminim melegek,átlagosak,izmosak,szakállasak,magasak,alacsonyak,stb.

2012. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok nyálas, és pláne nem cicafiú :)

Vicces: egy biszex haverommal tekertem a Népligetben, előttünk két, az úton andalgó srác (na ők eléggé a fentebb említett kategóriákba tartoztak), és amikor már épp megelőztem volna őket, az egyik hátrafordult, meglátott, és ilyet szólt: "Jézusom, heterók!" Jót röhögtem :) Szóval nem mindenkin lehet látni, sőt.


Akik meg "nagyon kiadják magukból", sztem azok sem "divatból" csinálják. Divat az a "metroszexualitás", de melegnek nem hinném, hogy bárki vallaná magát, aki igazából nem az.

2012. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én speciel a legkevésbé sem.
2012. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenféle ember van
2012. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
már el is felejtettem miért szeretem a deviantart-ot :D
2012. jún. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Ez jó kérdés ! :D Én mondjuk pont a férfias kategóriába tartozom (szőrös, nagydarab-izmos), egyáltalán nem vágja le rólam senki, hogy mizu van és úgy alapjáraton sem "reklámozom" a dolgot...viszont nem egy olyan srácot ismerek, akire ha ránézel, egyből azt gondolod : "hú, ez tuti meleg!"

Tehát konkrétan a kérdésedre válaszolva, NEM !


Keress rá a BEAR community-ra, én is oda tartozom, ha lehet ezt mondani....Róluk egyáltalán nem lehet levágni,a tetkók, piercingek, férfias külső miatt. Na jó, talán néhányról mégis, aki úgy beszél, vagy akármi....

2012. jún. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem azért elég sok emberről könnyen meg lehet állapítani hogy meleg-e. Van köztük tényleg elég sok nyálas, de van olyan aki tényleg teljesen átlagos, mondjuk nekem bejönnek ezek a "nyálas cicafiú"-k is ahogy te fogalmaztad sztem nagyon cukik :D

Hát akiken nagyon látszik, és a vak is megmondaná róluk (ilyen a Westendben van rendesen) azok tényleg divatból csinálhatják, de ennek nem nagyon látom értelmét, nekem is többen mondták hogy divatból csinálom de ez hülyeség ha egyszerűen a fiúk tetszenek és nem a csajok.

17/F

2012. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hétőn coming outoltam egy barátnőmnek és első reakciója az volt, hogy rám nézett, elkezdett röhögni, majd megszólalt: a k.rva életbe.. majd meghúzott egy vodkás üveget.. :D Mint kiderült utána még két éjszaka sokáig álmatlanul forgolódott az ágyában, mert nem fért bele a fejébe, hogy hogyan lehetek pont én meleg, amikor tök heterós és - elmondása szerint - pasis vagyok.

Úgyhogy ennyit erről. ;)


22F meleg

2012. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De nem csak cicafiúk vannak előző előtti..olyan is akin nem látni h meleg -.-
2012. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!