Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Identitászavar, köze van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Identitászavar, köze van a lányokhoz?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, és szoktam gondolkodni fiúkon "azon". Namost mivel még szűz vagyok, egyáltalán semmilyen erotikus tevékenységben nem vettem részt, lehet róla szó esetleg, hogy ha lefeküdnék egy lánnyal, visszaállnék hetero-ra? A suli ahova járok 580 fiút tart el, és 10 lányt. Az osztályomba jár 3, semelyik nem tetszik mert nyafogós ribik. Most vannak fiuk akiket ugy megnézek, de általában ezek a fiúk elég pálcikavékony, lányos beütésűek.

2012. jún. 20. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika. Beléd van kódolva. A börtönben a legtöbbje sem élvezetből teszi, hanem mert a kangörcs már-már elviselhetetlen. Viszont ha te "csak úgy" megnézel más fiúkat és szexuálisan vonzódsz hozzájuk a lányok mellett, akkor biszexuális vagy. Elnyomhatod, de az egészségtelen.
2012. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj megismerni más lányokat akik neked szimpatikusak. 20l
2012. jún. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Először èn ugy gondolom hogy csajszival pròbâld ki!:)
2012. jún. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!