Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valami egészségkárosító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami egészségkárosító hatása annak, ha egy meleg pár minden nap análisan szexel?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Úgyhallottam,egy idő után befosnak a nyílt utcán,mert tönkremegy a záróizomzat...
2012. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:((
2012. máj. 14. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran keletkeznek kisebb serulesek a vegbelen, ami hosszutavon vegbelrakot eredmenyez.
2012. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
nem lazulnak el a záróizmok, csak megerősödnek. Síkosítóval, odafigyeléssel nem lehet gond. Hetero vagyok, de napi rendszerességgel átélem (ezt is). Nyugi
2012. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem hiszem... az is hülyeség szerintem hogy mindenkit előre ijesztgetnek hogy "húúú nagyon fog fájni"... ahha... két órája volt életem első anális szexe.. Semmi bajom, pedig a párom nem kis darab :)

MelegF/16

2012. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
84%

Hosszútávon (éveken át) folytatott anális szexnél van.

A végbél belső záróizmai nem akaratos izmok, magyarán nem az akaratunktól függ a mozgása, vagyis ezért nem tudunk szarni mikor akarunk, csak mikor kell.

Mikor székletürítésre kerül sor, nyomás alapján ezek a záróizmok kitágulnak, hogy átengedjék a székletet. Érted már? Na most gondolj bele, hogy te ugyanezt csinálod, csak az ellenkező irányba, erőszakkal . Egy idő után az izom hozzászokik és elveszti az összehúzódó képességét. Keress rá a széklettartási zavarra (inkontinencia). Előbb nem tartod meg a szellentést, aztán a híg székletet végül a szilárdat sem. Gyógykezelés van, de nem egyszerű, végső esetben csak a műtét segít: A végbelet elvarrják és egy ún. vendégnyílást csinálnak a hasfalon, ezen át elővezetik a vastagbelet és a székletet a kellő időben egy zacskóba gyűjtik.

Nem akarlak ijesztgetni, de ezt több ember mondta nekem, az egyik orvos. Nah de, hosszú az út odáig, meg sok esetben nem is kerül sor műtétre.

2012. máj. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Valójában a belső záróizom tudatos kontrollja is fejleszthető. Én nem egy idősebb meleg férfit ismerek, és egyik sem jár pelenkában meg zacskóval a hasán... Annak idején utánaolvastam általam megbízhatónak ítélt orvosi forrásokból, amelyek szerint leginkább az erőszakos anális közösülésnek és az "extrém" tágításnak lehetnek ilyen következményei, a kellő elővigyázatossággal folytatott szexuális életnek nem. Szerintem ezeket a dolgokat inkább a homofóbok terjesztik (igen, az orvosok között is vannak), hogy ezzel is keserítsék a melegek életét.
2012. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!