Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori, hogy fiút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy fiút erőszakolnak meg fiúk?

Figyelt kérdés
Hol fordulhat elő? Ugyanis nem rég hallottam egy olyat, hogy vmi buliban elkábították, stb.

2012. máj. 10. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem baromság. Maximum böriben, ahogy Stohl bucit.
2012. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony előfordul. A múltkor is volt itt egy srác, akit megerőszakoltak a koliszobájában.
2012. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem, hogy csak nem mernek beszélni róla.
2012. máj. 10. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az biztos, hogy ha meg is történik, nem nagyon beszélnek róla utána, inkább eltitkolják. Szerintem a férfiakra még inkább igaz ez, mint a nőkre. Egyrészt ott van az, hogy a férfi az erősebb, úgyhogy számára sokkal cikibb, ha nem bír ellenkezni, és hagyja, hogy megerőszakolják. A másik pedig, hogy ő még csak nem is ellenkező neművel, hanem melegekkel szexelt, amit felvállalni a többi normális, heteroszexuális ember előtt különösen nagy szégyennek számít.
2012. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan. Nekem elhiheted. Koleszben.
2012. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!