Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagy esetleg bi srácok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagy esetleg bi srácok! Ti be mertétek vallani vkinek?

Figyelt kérdés
Mit reagált? Miért tettétek? Én nem merem:(

2012. máj. 5. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik nem!
2012. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Rólam kevesen tudják...

De az az igazság, ahány ember, annyi féle reakció... Ezt nem lehet kiszámítani.

Én úgy készültem, hogy szüleim azonnal kiraknak itthonról. De nem... Igaz kellett idő, amíg viszonylag nyugodt lett a hangulat, de szerintem megérte.

Barátnál meg nehéz kiszámítani. De ha igazán jó barát, akkor ez semmin nem fog változtatni ;)

2012. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak barátaimnak mondtam el, de mind könnyen fogadta, eleinte érdeklődve kérdeztek.
2012. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát falun nem ajánlatos ezt mert sokan utálják a melegeket.

Én sem mondtam el titokban tartom.Bizony nehéz ez és nem egyszerű így élni sem.

2012. máj. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, maximálisan egyetértek veled. A vidéki emberek intoleranciája leginkább a tudatlanságban keresendő, amit semmivel sem lehet áthidalni. Nagyanyám a múltkor egy olyan értekezésbe kezdett a melegekkel kapcsolatban, hogy fogalmam sem volt, sírjak vagy nevessek. Persze érdeklődve hallgattam, hiszen én is érintett voltam/vagyok a témában, viszont azok a kitörő lelkesedéssel ecsetelt ostobaságai kicsapták nálam a biztosítékot... Rólam a legjobb gyerekkori barátnőm tudja a közvetlen környezetemből, de semmi komplikáció nem adódott, amikor elmondtam neki. :) No persze először - és ugyan még másodjára is - azt hitte viccelek, és kellett neki vagy 1/4 óra mire megemésztette, de ettől eltekintve semmi rendkívüli, váratlan reakciót nem tanúsított. :)
2012. máj. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéken nőttem fel. Legjobb barátomnak mondtam el először (megkérdezte, miért nincs még barátnőm), később pár osztálytársamnak mondtam el, egyiküknek se volt ezzel problémája. Később a szüleimnek és a nővéremnek, ők is elfogadták (talán az apám volt a legnehezebb eset mind közül).
2012. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rólam a család nem tudja, nem is tervezek mostanában előbújni. A szűkebb bizalmasabb baráti kör tudja, egyikben sem csalódtam, jól fogadták, nem pofázták el :) volt olyan aki azt hitte ugratom, volt aki sejtette is. de nem bántam meg, végre önmagam adhatom, nem egy begyakorolt szerepet kell előadnom. :) 19F
2012. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!