Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik itt homik, leszbik azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt homik, leszbik azok otthon is azok?

Figyelt kérdés
Sok ilyenféle ember ír ide de szerintem csak felfújt dolog azaz neten melegebb az ország mint valójában.Jönnek itt a bizonygatások hogy én így felvállalom úgy felvállalom hiszi a piszi....számomra az hogy haverok előtt a bulin lesmárol valaki egy vele azonos neműt az nem nagy kunszt.Ott kezdődik a "hoppá ez tényleg az" amikor a magánélet felöl érdeklődő nagyszülők elöl se halogatják hogy a párjuk bizony vele azonos nemű.illetve ha családi eseményen esküvő keresztelő temetés stb-n is nagybácsik nagynénik előtt is fogják egymás kezét ezek az emberek.sztem ott már meghunyászkodnak...ki mennyire az aminek mondja magát??

2012. máj. 3. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van aki azért titkolja szülők/nagyszülők/barátok előtt, mert fél a reakciótól. Fél, hogy elítélik és inkább titokban tartja a kapcsolatát. Előbb utóbb úgyis fel kell vállalni, de elég nehéz, főleg ha a rokonok totálisan gyepesagyúak, akiktől érdemes félni. Senki sem szereti a balhét.
2012. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne ez legyen már a mérce... nekem csak közeli barátok meg a család egy része tudja, ennyi, másoknak feleslegesnek tartom elmondani, mert nem akarom hirdetni, reklámozni, minek? Felesleges.

Am meg világéletemben fiúkkal voltam, sosem érdekeltek a lányok, max. mint barát, nem izgat egyáltalán a dolog, a fiúk érdekelnek.

Ennek ellenére nem vagyok meleg, mert nem járok kézenfogva a barátommal az utcán... hülyeség...

18/F

2012. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Javítok: ennek ellenére szerinted nem vagyok meleg, mert...
2012. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ott kezdődik a "hoppá ez tényleg az", hogy az utcán a fiúkat nézem meg, ha ismerkedem, akkor fiúval ismerkedem, ha szerelmes vagyok, fiúba vagyok szerelmes, és ha szexelek, akkor fiúval szexelek :) Az már, hogy a rokonaim orrára mennyit kötök ebből, az én dolgom. Az ember ugyanis a barátait megválogathatja, a családját nem.


Én személy szerint felvállalom a barátaim és a szűkebb családom előtt, a tágabb családnak meg nem beszélek róla (persze valszeg értesültek már, mert egy ideje nem kérdezgetik, hogy van-e barátnőm :)) De az sem lesz kevésbé meleg, aki senki előtt nem vállalja fel. Szomorú, de ezért is a társadalom homofób hozzáállását lehet leginkább hibáztatni, nem azt, aki titokban kénytelen élni a magánéletét.


És igen, vannak "divatbiszexek" elsősorban a csajok között, de ők pont a dolog szociális aspektusára mennek rá, és nem az interneten névtelenül írogatnak.


Szóval nem, nem "felfújt" a dolog, azt te csak szeretnéd, ha így lenne. Felmerül a kérdés, vajon miért?

2012. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én egyelőre csak azt zárom ki hogy konzervatív vagy...esetedben lehet ez egy korszak.mint pl emos korszak amit pár év múlva kinőhet az ember,vagy ami régen volt apukáink korában hogy mindenki hosszúhajú volt mert épp nem tudták mivel kössék le magukat és jobb ötlet híján hajat növesztettek.most már csak fényképalbumban van nyoma
2012. máj. 3. 23:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A stílus tanult viselkedésforma, a szexualitás ösztönös. Persze a szexuális vonzalom idővel változhat, de azért nem úgy, mint egy frizura :) Én 11-12 éves korom óta tudom, hogy a fiúk érdekelnek, és most vagyok 29. Szerinted ki fogom nőni valaha? :)


[link]

2012. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem, otthon metroszexuálisok :D
2012. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem ilyen egyszerű szerintem. Nézzük meg, milyen baromi elfogadó ("enyhe" cinizmus) a mai társadalom. Vegyük ide az emberek többségének a többséghez (mint szerintük normához) való görcsös ragaszkodni akarását. Ezek után merje valaki nyíltan vállalni nemi hovatartozását? Nem azt mondom, az a tiszta, ha valaki felvállalja olyanok előtt, akiben maximálisan megbízik. De másnak, akit mondjuk nem is ismer és az életben nem is találkoznak, ugyan minek bizonygassa ezt pró vagy kontra?

A kérdezővel annyiban egyetértek, hogy én is hiszem, ha látom. De ezzel sem azt akarom mondani, hogy ezért végignézném két srác vagy akár két lány aktusát. Ugyanakkor ilyen egyedi eseteket )ha tetszik megtévelyedéseket) minek fújjanak fel? Szerintem ha valaki saját magának bevallja a valós helyzetet, akkor az első és legfontosabb lépést megtette az illető.

2012. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát jó hülye kérdés. Én pl. Azért mondtam azt itthon h szakítottunk a párommal mert nem voltak képesek elfogadni... és nem nagy kunszt titokban tartani akár hosszú ideig csak ügyesen kell csinálni :) másnak ehhez semmi köze :)
2012. máj. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, viszont egyes okok miatt ezt nem vállalhatom fel 100%-ban. Szüleim tudják, szégyenlik is, de nem sokat beszélünk róla, mert ha igen, akkor hiszti lenne a vége. Barátok közül csak kevesen tudják. Ha BP-n vagyok a leszbikusok társaságában, ott egyáltalán nem zavar és bárki előtt "felvállalom". 20/L
2012. jún. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!