Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kialakulhat homoszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat homoszexualitás 16éves korban?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom 16 éves, és soha nem volt barátnője.

Tök szerelmes egy lányba, de az nem törődik vele, csak barátjának tartja. Rossz, mert látom, hogy a haverom szenved, mert minden nap együtt megy vele mindenhová, és mégsem lehet a pasija.

Nemrég mondták, hogy az ilyeneknél kialakulhat homoszexualitás, mert a lányoktól így eltávolodik.

Hülyén hangzik, de most már minden kis apró hülyeségére azt hiszem, hogy jajj ez homoszexuális jel.

Vélemény? Lehetséges?



2012. febr. 23. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
1%
Nem lehetséges ez így. Az az elkorcsosodott genetikai állomány miatt alakul ki, amire a hazai szennymédia rátesz még egy lapáttal is.
2012. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval ez full genetika? Semmi köze az életminőséghez, körülményekhez?
2012. febr. 23. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem attól lesz meleg, hogy nem néz rá egy csaj. Ha olyan szerelmes belé, totál hetero. 16 éves, nem kell sietnie azzal, hogy lányokkal legyen együtt (bár ez a ti korotokban már természetes, én meg már öregnek számítok, hogy ilyeneket írok :) )Szóval bőven lesz még neki lehetősége más lányokra, és talán még őutána is futnak majd :)
2012. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm a válaszokat!

Most kövek estek le a szívemről..! Nem örültem volna,.. és elég hihetőnek tűnt..vagyis inkább olyanok mondták, akikben megbízom!

2012. febr. 23. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

És miért lenne olyan nagy baj, ha meleg lenne? Akkor már nem lenne a legjobb barátod, vagy mi?

(akadékoskodó kérdés, szerintem is feleslegesen aggódsz, de nem tudom felfogni, miért aggaszt ez egyáltalán)

2012. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez genetikai dolog
2022. nov. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!