Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak még a Népligetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még a Népligetben homoprostituáltak?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.

2012. jan. 6. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Rengeteg:-S
2012. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Én mindig is azt hittem, hogy csak ez mindig is csak egy "urban legend" volt, egészen addig, amíg nem láttam a rengeteg használt kotont szanaszét heverni akár a liget legszélén is.
2012. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos vannak,egyszer én a vidéki gyerek elmentem az unokatesómmal pestre,pont arrafelé sétálok nagyban,erre odajön hozzám egy nagydarab izomagy,jaj mondom,ez most tuti

belém fog kötni.

nem hiszitek el,én már azon gondolkodtam,vajon megmaradnak e

a fogaim,erre megkérdezi h nincs e kedvem elmenni vele meginni valamit,és beszélgetni.

Én álltam ott mint egy hülye,kb egy percig meg se tudtam szólalni.végül unokatesóm szólalt meg h bocs de mi együtt vagyunk :)))

ő viccesebbnek találta a szitut,na azóta sem mentem többet

a Népliget környékére!

2012. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

bár mondjuk ő nézett engem annak,nem ő volt a prosti

de ebből is kiderül h nyilván vannak

2012. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tekerek a Népligetben haverral, előttünk két srác sétál az út közepén. Ahogy közel érünk, az egyik hátrafordul és ilyet szól: "Jézusom, heterók!"

LOL (én meleg vagyok, haver bi - úgy látszik, nem látszik rajtunk :))


Egyébként a Népliget, amennyire tudom, inkább ismerkedőhely (persze biztos vannak prostik is, nem járok oda ilyen célból, bár az tény, hogy szexeltem már ott meleg nyári estéken)

2012. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom vannak... vannak..

Bár én életemben nem láttam még egy meleg embert se a Népligetbe, de mondjuk az közrejátszhat hogy én maga a pályaudvaron vagyok nap mint nap, nem pedig a parkba :D majd egyszer be nézek :DD

2012. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon veszélyes hely!
2012. febr. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért veszélyes?
2012. febr. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Azért,mert nem tudom erről miért nem beszélnek a hírekben,de sok ember meghalt ott.

Román homoprostituáltak 500ft-ért felvágják a torkod!

2012. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
O.o.... azért nekem is van egy áram.. (nem tapasztalat)... engem is le lehetne fizetni.. de azért 500 forintért nem ölnék, főleg ha már homoprosti vagyok
2012. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!