Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire leszek tágulható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire leszek tágulható?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon szűk volt a popsim kezdetben, gyakorolni kezdtem plugokkal, majd később egy nagyobb méretű dildót is beszereztem, nehezen fért belém kellett hosszasan idő mire kellőképpen ki tudtam rá tágulni hogy használni tudjam.

Azóta már játszottam vele és másik alkalommal már nem volt olyan nehézkes a dolog kisebb tágitás után könnyebben be tudtam már fogadni.

A kérdés az lenne hogy lehet feltágítani dildózással az anusz záróizmokat, hogy ne legyek olyan szűk egy esetleges intim együttlét bekövetkeztekor..?


ma 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Írtam privátban!

ma 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy nagyobb dildoval jatszadozol előtte alapból kitágulsz.
ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!