Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Házas és családos férfiak ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas és családos férfiak ti hogy számoltok el a lelki ismeretettekkel?

Figyelt kérdés
Amikor családosan nősen szexeltek egy másik férfival mit éreztek ? Nincs bűntudatotok?
tegnapelőtt 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Nem szexelünk pasikkal kispofám. Max csak a beteg álmaidban..
tegnapelőtt 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

#1: pedig nekem több házas, családos férfipartnerem volt már 😉

Nemcsak legenda, ez a valóság.

tegnapelőtt 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy vagyok vele,hogy egy életünk van!

Azzal,hogy heti 2x szexelünk a pasimmal itthon ugyanúgy teljesítek, nem tudnék róla lemondani!

tegnap 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Az első egy-két alkalommal még van bűntudatuk,sőt van, aki eltűnik ilyenkor.De a legtöbb remeg a farokért, a dugásért. Képtelen leállni.

Ja és nem kell a rossz duma,hogy "egy életünk van ".

Akkor ne cseszd szét másét,hagyd ott a csajt és állandóan pasizzatok.és akkor nem kell bujkálni, hátsó lépcsőn felosonni, munkából elkéredzkedni. És főleg,nem kell azon a lepedőn az asszonnyal játszani,ahol két órával előbb még odatartjátok a hátsótokat egy férfinek.

tegnap 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nincsen nekik, tehát nincsen mivel elszámolni.Ha lenne ,eleve bele se kezdenének.
tegnap 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Nincs is lelkiismeretuk. A biszex ferfi a vilag legmegbizhatatlanabb elolenye, amit a fold valaha hordott a hatan.
tegnap 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem érzem túl jól magam utána. Annak ellenére, hogy a nejemnek is van szeretője
tegnap 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Eleve a házzasság intézménye rossz. Az életen át tartó hűség baromság, ha ezzől megszabadulsz sokkal jobb minőségű lesz az életed. Egy felvilágosult ember ezt érzi a zsigereiben. Ez csak a test vágya, ettől függetlenül még élhetsz boldogságben éás szeretetben a házastársaddal. Eleve rossz ezt "összebűntudatozni". Abban az esetben, ha másnak nem ez a véleménye, az rendben van, az az övé, ez meg az enyém.
tegnap 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 oldboys73 ***** válasza:
Tiszta a lelkiismeretem, hűséges voltam páromhoz semmi kaland. Miután a páromról kiderült, hogy szeretőt tart normális kultúrált módon elváltunk, azóta jóbarátok vagyunk. Én így nyugodtan élem meg vágyaimat nincs átverés és bújkálás sem.
ma 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!