Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek azokról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokról a fiúkról, akik ilyen horoszkópokban, csillagjegyekben meg hasonló dolgokban hisznek?

Figyelt kérdés
Nekem egyszer volt randim egy asztrozófus sráccal, aki közölte velem, hogy én nem is oroszlán vagyok, hiába az a csillagjegyem. Képzelhetitek, nem tartott sokáig az ismerkedés, pedig bejött nekem a srác.

ma 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én abból adódólag, hogy főleg reálműveltségű ember vagyok, minden ilyen ezo-dologgal szemben nagyon szkeptikus vagyok. Vannak az ezotériának persze olyan részei, amik egész egyszerűen baromságok, van viszont olyan rész, ami hitkérdés. Számomra a természettudományok eddigi sikeressége mutatja, hogy nincs szükség semmilyen felsőbb hatalomra a világ jelenségeinek megértésére; legfeljebb a tudomány nem tart még ott, hogy megmagyarázzon ezt-azt. Majd eljutunk oda is.

Addig a pontig, míg a saját hitemet tiszteletben tartja a másik, engem nem zavar, miben hisz.


24/p

ma 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!