Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok! Nálatok jellemző a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok! Nálatok jellemző a szex utáni önkielégítés a wcben?

Figyelt kérdés
Fiatalon összejöttem egy nálam idősebb férfival. Nem érdekből, szerelemből. Évekig együtt voltunk viszont szexben az én kielégülésem tabu volt és nem is tett érte semmit. Sajnos ehhez még túl éretlen voltam, hogy leüljek vele megbeszélni, hogy ez így nem jó. Igazából bennem is akkor fogalmazódott meg mikor a szakítás után kaptam másoktól.. Vele az volt, hogy kiélte rajtam minden egyes vágyát miközben én szex után egyedül a wcbe vertem..
tegnap 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár én aktív vagyok de teljesen meg tudlak érteni .Soha nem értettem azokat akik a partnerüket csak "használják"!El nem tudom képzelni ,hogy én ne kényeztessem a passzívat,olyannal nem is ismerkednék aki nem igényli azt ,hogy én is kényeztessem.Persze nyílván szívük joga hogy mit igényelnek.
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha erre van szüksége a másiknak, vegyen egy guminőt/gumipasit. Én sajnos/nem sajnos hús-vér ember vagyok, vannak vágyaim. :)


24/p

ma 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elélvezek ha dugnak
ma 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyeneket olvasva nem értem az embereket úgy általában. Mi a tarka f.ért vannak együtt olyannal, akár évekig, aki így bánik velük?

A szerelem nem ír felül bizonyos érzéseket.

Senki ilyet nem tudok sajnálni, főleg utólagosan panaszkodva.Tudom, ezért sz.r alaknak tarthatnak,de ahol nem jó, onnan az ember eljön,olyan emberrel nem tart kapcsolatot.

Itt bizony komoly kötődési problémák vannak.Nemcsak itt, hanem nagyon sok pasinál.

ma 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!