Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belemenni egy találkozásba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenni egy találkozásba ilyen creepy körülmények között?

Figyelt kérdés
Elkezdzem ismerkedni egy sráccal, aki már az első beszélgetés alkalmával elkezdte ecsetelni, hogy számára a bátyja jelent mindent és mindig ő lesz neki az első, ezt vegyem figyelembe, hogyha szeretnék vele kapcsolatban lenni. Először azt hittem csak viccel, és amikor rákérdeztem, hogy ezt hogy érti, annyival lerendezte a dolgot, hogy közel állnak egymáshoz és ha nem tudom tiszteletben tartani a vele való kapcsolatát, akkor nem egymást keressük. Mondjuk ezt szerintem nem sokan akarnák tolerálni 😅
ma 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudod konkrétan, hogy ez miben nyilvánul meg, miért ne?
ma 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyi? Mást nem mondott? Semmit nem tudtunk meg.


Lehet, hogy egypetéjű ikrek, vagy egy sorozatgyilkos testvérpár.

ma 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ. Ez még nem mond semmit. Ha valaki bármilyen módon korlátozni szeretné, hogy az édesanyámmal vagy édesapámmal milyen módon tartsam a kapcsolatot, azt azonnal kidobnám. Ők az életüket tették fel arra, hogy én boldog legyek, nincs az az isten, hogy megtagadjam őket. A tökéletlenségeikkel együtt is! Hozzám tartoznak és pont.
ma 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!