Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ébredtél már arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ébredtél már arra, hogy heteró haverod/osztálytársad akivel egy szobában aludtál veri a farkát? Színleltél alvást, hogy végignézd?

Figyelt kérdés

tegnap 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
en egyszer arra keltem egy taborban. hogy de jani en azt nem szeretem ....jani meg mondta hogy de szereted XD na ezt en nem birtam ki nevetes nelkul XD
tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, de volt hogy csatlakoztam, vagy éppen olyan is, hogy ő hozzám
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer rányitottam a szobatársamra :D Eredetileg nem is kellett volna ott lennem csak visszamentem mert a vonat késett és úgy voltam vele akkor majd megyek az estivel és még elintézek valamit. Meglepő volt, mert hatalmas farka volt és ráadásként pont az elélvezésre nyitottam be. Ő is zavarba volt, én is. Kimentem gyorsan majd kint vártam 1 percet és kopogtam, bementem ő meg gyorsan ki. Aztán később nem beszéltünk róla :D
tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
aha, többször volt velem is ilyen, meg az, h én láttam
tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fordítva volt, vagyis nem ébredés után, hanem elalvás előtt hallottam meg, hogy mi zajlik a másik ágyon. Ráadásul nem haver volt, hanem tök idegen fiú, akivel egy versenyen közös kollégiumi szobában helyeztek el. Sötét volt már, így nem láthattam tisztán, csak a kintről beszűrődő fényben, de nem színleltem, hogy alszom.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!