Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg lehet nezni valahol, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet nezni valahol, hogy ki fizettem-e valami plusz opciot a gay Romeon?

Figyelt kérdés
Be vagyok szarva. En ott mindig csak geprol vagyok fent altalaban. Telefonrol szoktam neha feltolteni kepeket. Aminap be ugrott ,h vegyek valami plusz dolgokat 1 honapra teljes evre. Nem kattintottam rajuk szerintem. En attol felek mivan ha megis? Telefonon biztos nem bankartyat ker hanem hozza adjak majd a telefonszamlamhoz. Azt nem en fizetem be hanem a szuleim. Mi lesz ha tobb jon le? Es megis tudjak, h miert? Nem ertenek meg, h csak kivancsiskodtam ott es nem is taliztam senkivel se.
ma 07:25
 1/2 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Én ilyet még nem hallottam, hogy telefonszámlára veszel valamit egy appban. Egészen biztos hogy a Romeo kártyát kér.
ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem. Teljesen analfabeta vagyok telefonos dolgokban!!
ma 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!