Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek tényleg masszőr?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg masszőr? Vagy csak be akar cserkészni heteró férfiként?

Figyelt kérdés

Még jóidőben sétáltam trikóban az utcán és megállított egy férfi, megdícsért mennyire kidolgozott testem van. Megköszöntem, aztán mondta, hogy masszőr. Mondom az jó, szeretek masszázsra járni, megadta az elérhetőségét, el akarta kérni az enyémet is, de itt már furcsálltam, hogy minek neki, mondtam hogy felesleges nekem megadni, majd ha ráérek hívom. Megkérdeztem, hogy mennyibe kerül a masszázs és azt mondta, hogy ingyenes, akkor ott hagytam.

Vajon melegnek nézett és így akart bevágódni, vagy nem érdekli, csak masszírozzon egy izmos testet? Esetleg bepróbálkozni akart, hátha rá tud venni dolgokra? Vagy tényleg csak egy lelkes masszőr volt? Mondjuk az utolsót kétlem. Nem undorító dolog ilyet csinálni?


ma 13:35
 1/5 Jani Belucci ***** válasza:
Fel akart szedni, mert bejöttél neki. Az is lehet, hogy mindemellett ténylegesen masszőr. Nincs ráírva senkire sem, hogy hetero vagy meleg, és így próbált puhatolózni.
ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozik

Sértőnek találod?

ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem masszőr
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, sértőnek találom, mert többször volt már olyan, hogy melegek el akartak csábítani, amikor jól tudták, hogy heteró vagyok. Nem tudom miért hiszik, hogy egy kis próbálkozással kipróbálnám a férfiakat.
ma 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen panaszkodsz vagy dicsekedsz ?
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!