Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha tapasztaltabb, idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tapasztaltabb, idősebb szeretné, hogy lefeküdjek vele, “elbírnék” vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 35 éves. És hát… nagyon durván jól néz ki… magasabb tőlem 10 centivel legalább, testileg is “nehezebb”, saját súlyomtól 20-30kg-val is több lehet. (Én 20 éves, 52kg-os, 174cm magas srác vagyok, vékony-sportos) Mindketten unik vagyunk, de Ő inkább uni-passzív.

Na, úgy nézne ki, hogy én dugnám Őt, viszont alul nem vagyok túlságosan megáldva (13-15cm lehet, habár sose mértem) illetve van ez a 10 centis magasságkülönbség, de azt írta, fotók alapján is, hogy nem zavarja, sőt…

Na ez lehet hülyén fog hangzani, de én attól tartok, hogy kevés leszek neki. Nem sok tapasztalatom van, 1 emberrel voltam eddig, de vele többször, annyi tapasztalatom van.

Volt valakinek hasonló esete? Vagy valami tanács, megnyugtatás?


Mielőtt elítéltek, mindketten “értelmesek” vagyunk, közös témánk először nem a sex, hanem a történelem volt. Én jogot tanulok, Ő meg nagyon durván otthon van a töriben, ebből diplomázott.


(Ja, és tényleg Én sose találkoztam idegennel, de Ő nagyon sexy, az esze miatt is, na de a teste, meg az arc hozzá…tyűha…el se akartam hinni először az egészet, kértem is több fotót arcról is, és hát valódi a csávó. Nekem ritka, aki így elsőre megtetszik, de Ő… fhu nagyon az esetem, viszont tényleg tartok tőle, hogy “kevésnek” bizonyulok. Említettem körvonalazva Neki is, hogy pár hónapja nem feküdtem le senkivel, és hogy hamar elmennék elsőre biztosan. Azt mondta, hogy az csak az első kör úgy is…, tehát amúgy nem nagyon kéne mitől tartani, de azért na, akivel eddig voltam Ő is kis vékony-sportos testalkat volt, mint én.)


(Amúgy, én sem nézek ki rosszul, főleg arca, sokszor megkapom, hogy helyes vagyok, meg kockás a hasam, van azért kis izmom itt-ott, de ez hozzá képest 0, nekem nagyon zsánerem tényleg…)


/kérlek, ne szedjetek szét, ha esetleg valami rosszat/nem idevalót írtam/



tegnap 23:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!