Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy reagálnátok, ha meglátnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha meglátnátok két fiút kézen fogva sétálni az utcán?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 22:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarnám. Megnézném , felhúznam a szemöldököm és ennyi
tegnapelőtt 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Tetszene hogy ilyen batrak
tegnap 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%

Láttam nem is egyszer, mindenféle korosztályban. Miért zavarna a mások boldogsága ? Attól hogy nekem most nincs kivel együtt lennem ?

Nemrég egy angol férfipár kért meg, hogy készítsek róluk képet, a Parlamenttel a háttérben. Több beállítást is csináltam, a végén mind a ketten megöleltek, én sok boldogságot kívántam nekik. És ők mentek tovább kézenfogva, még vissza is integettek.

Egyébként itt Pesten ezzel nem foglalkoznak, sem férfiaknál, sem nőknél. Nyilván egy Mari nénis faluban más a helyzet.

tegnap 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 -remete- ***** válasza:
100%
Valszeg észre se venném. Általában más dolgával nem szokok foglalkozni. Ilyesmi meg számomra amugy se fontos.
tegnap 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

Pont tegnap láttam, de nem kézenfogva hanem a könyökénél fogta az egyik a másikat.

Bátoroak,

tegnap 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már, de nem érdekelt

Minek foglalkozzak vele?

Olyat is láttam már hogy 2 fiu leszallt a buszorol, azt hittem haverok, aztán lesmarolták egymast

tegnap 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet meg is könnyezném kicsit, hogy milyen bátrak, én nem merném...
tegnap 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexualitás téma. :-)
tegnap 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki,hogy boldogok :)
tegnap 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy a 19-es is írta. Nagyon meghat és nagyon tudok örülni mások boldogságának !


# 13

tegnap 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!