Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leskelődős, cruising élmények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leskelődős, cruising élmények?

Figyelt kérdés

Mostanában tudatosabban figyelem és keresem a szexualisan izgalmas és lehetőségeket, élményeket nyilvánosan. Úgy értve, hogy például nyilvános WC-ben valaki mellém áll és leskelődök, vajon milyen lehet neki ott lenni. Figyelem a dudorokat az utcán. Vagy fürdőben / kondiban öltözőben leskelődök. Lehet sokak szerint ez nem helyes, de szerinte tök izgalmas és nem ártok vele senkinek. Aztán ki tudja, lehet egyszer a másik fél is érdeklődik majd irántam így ha jelzünk, észrevesszük így egymást.

Nektek vannak ilyen jellegű élményetek? Amikor szándékosan vagy véletlenül észrevettek valaki/valami szexit, izgatót nyilvánosan, titokban.

Tegnap egy hotel wellness fürdőjébe mentem, de sajnos az öltöző koedukált volt és senki nem meztelenkedett ott. A medencében volt egy szexi apuka 30-as éveiben, két kisgyerekkel. Először a vízben csak annyit láttam, hogy jóképű, férfias, és széles a válla. Majd amikor kiszállt, láttam mennyire izmos teste van, nagyon szexi volt. Sajnos nem feszülős fürdőnadrág volt rajta, illetve nem is az öltöző részén öltöztek át.

És ma délután egy program során csónakázni mentünk, egy 20 év körüli magas és erős alkatú srác evezett, hát elég látványos dudora volt ott lennt, azt figyelgettem. A hangja pedig mély, férfias volt, szóval összességében szexi látvány volt. Kár hogy nem igazgatta meg a csomagját.



szept. 16. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz homoszexuális kategória. De én lányként csinálom ugyanezt. BiLány
szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint a mosdóban nézegetsz más lányokat?
szept. 16. 17:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Karizmatikus, közvetlen lányként egyszerű. Tinikènt, lány focistaként közös zuhanyzás. Később munkahelyen női öltözőben. Kedvencem pedig a szauna világ. S mivel erekció nem játszik, így senkinek fel sem merül, hogy biszexuális lennék.
szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fuhhhh három ilyen élményem volt.
szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elmesélnéd utolsó? Kíváncsi vagyok 🙈
szept. 16. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy közös nyaraláson egy apartmant béreltünk közösen egy baráti társasággal, volt köztük egy meleg pasi, aki Tinderről az ottlétünk alatt összeszedett egy pasit, aki a szálláson jó párszor meg is dugta.


Mivel falszomszédok voltunk hallottam a csattogást, a halk nyögéseket, mindent, és engem felizgatott a tudat, hogy ott csinálják.

szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A konditeremben szoktam nézelődni, sok szép szerszámot lehet látni :)

Nyilvános wc-ben pedig már volt olyan, hogy éppen masztizó ember mellé álltam be, de nem nyúltunk át egymáshoz. Mindenesetre nagyon izgató volt

tegnap 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ahh én figyelem az ilyen helyzeteket, igaz most nyaralók turista helyszíneken, de eddig nem láttam masztizós embert WC-ben 😅
tegnap 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a tesi öltözőben néztem az osztálytársaim, meg még most is, de hálistennek nem vették észre hogy leskelődöm 😁
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen élményem volt
tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!