Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kocsmában megismert srác,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsmában megismert srác, mire célzott ezzel?

Figyelt kérdés

Egyik haverommal elmentünk hétvégén kettesben kocsmázni, iszogattunk, majd kihivtunk két srácot csocsózni. Mi 27 körül, azok a srácok pedig 18 körüliek voltak. Jól elszórakoztunk a csocsónál 2-3 órát, meg rengeteget beszélgettünk.

Annyira, hogy feljött minden féle dolog szóba, mint pl edzés meg fogyókúra is. Aztán az egyik vékony srác elkezdett nekünk (már részegen) mutogatni nekünk boxeres képeket, ilyen előtte utána jelleggel. Közel 15-20 kiló különbséggel. Ruhán keresztül még nem igazán tűnt fel, de boxerben nagyon szexinek találtam és ennek utána kettesben adtam annyi hangot hogy valami hasonlót mondtam: "Nagyon jól néztél ki a boxeres képen", majd azt válaszolta hogy "Ha most levetkőznék is ilyennek látnál", rámkacsintott majd elnevette magát és mivel ő nevetett én is csak nevettem de nem mondtam rá semmit sem.

Én inkább átlagos alkatú vagyok (közel sem vagyok vékony, de elhizott sem)


Szerintetek ha kicsit élelmesebb vagyok akkor lehetett volna belőle valami?


Plusz infó: Nem tudtak arról hogy én meleg vagyok, az öltözködésem és a stilusom sem ad arra okot.


Köszi a válaszokat előre is! 27/f



szept. 16. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igen
szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Flörtölni próbált veled.
szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
A leírtak alapján szerintem is.
szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
És nem tudtad azt mondani ? : Vetkőzz, szivesen megnéznélek, hogy valóban úgy nézel-e ki ?
szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Alkohol, plusz a pasik szeretik mutogatni a testüket, főleg ha büszkék az elért eredményre, fel sem merül bennük, hogy a másik meleg/biszex lehet.


Ha meleg is volt, akkor láthatjuk, hogy mi történik, amikor két nyuszi pasi találkozik: semmi. Legközelebb legyél bátrabb!

szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a heterok gay joke-a lehet, nem valószínű inkább csak a haha, vicces meleg poén kategória
szept. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!