Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok szerettek csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok szerettek csak szopni?

Figyelt kérdés
Vagy az kevés?
szept. 16. 13:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
#10 Nekem nagyjából mindegy milyen irányban történik. Lehet akár kölcsönös is, de biztos érdekes lehet az is, ha csak én csinálom a másiknak viszonzás nélkül. Erről szoktam is néha fantáziálni.
szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

#11

Az is jó a viszonzással.

Hány éves vagy?

#10

szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Igen, jó tud lenni az is :)
szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Uni-passzív vagyok, csak szopni szeretek (illetve jó néven veszem, ha viszonozva is van, de nem várom el). Volt már olyan partnerem, aki "illedelmesen" mindig nekem gyűjtögetett... ha egy egész hétig nem láttam, akkor kétszer is el tudtam élveztetni, ráadásul egész sok és sűrű jött neki. Nagyon jó volt amíg tartott, kár, hogy messzebbre költözött.
szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem kevés, néha bevállalom ha 20 centi feletti az aktív farka, 16os pusztítóért nem fogok térdelni azért hogy kielégületlenül távozzak xd
szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Igen
szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nemhogy szeretek, de sokszor leginkább erre van igényem. Az anált is imádom, de a fenekemnek kell egy kis pihenés, legalább 3-4 nap két aktus között. Viszont addig is szívesen cumizok.
szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Uni-P vagyok és szeretek akár csak szopni is. De csak úgy, ha ki tudom verni vagy utána a másik fél kiverni nekem. Legjobb, ha az egyik kezével vezeti a fejemet és én az egyik kezemmel markolom a mellkasát. :3


Aki itt komment szerint érdeklődne-keresgélne, Budapestről vagy Pest v.m.-ből írhat. ^ . ^

Jelenleg orál-aktív is szívesen lennék.

szept. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#18

Hány éves vagy?

szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

#18

Köszönöm. :)

De én több vagyok egy picit. :(

Szia

szept. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!