Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, ki vett már valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ki vett már valamilyen szexi fehérneműt?

Figyelt kérdés

Kinek milyen fajta van?

Én nem vettem még semmi extrát, csak egy sima fecske fürdőnadrágot. De nem azért, hogy strandon hordjam, csak nagyon jól állt, és izgatott, hogy milyen hatalmas benne a dudor.


20f



szept. 10. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem páromnak egy tangát , de nem viseli .
szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd fel strandra is a fecskét.
szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van par tangam es harisnyam de valahogy szex kozbe nem jon be... csak ott porosodik a szekrenybe
szept. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy falatnyi tangát és hozzá egy extra mini szoknyát páromnak , szerettem volna ha felveszi a kedvemért és egy messzi idegen városban úgy sétálhattam volna végig vele az utcákon , kéz a kézben .
szept. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a boxer meg a fecske a szexi fehérnemű amibe mutatós a “csomag”
szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem “borat” -os fürdőruhát. Abban mentem suliba, de azóta bezártak a pszichiátriára.
szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van csomó fecske fürdőgatyám és alsógatyám is. Mindkettőt szoktam hordani. 18f
szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!