Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt a legperverzebb élményed?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legperverzebb élményed?

Figyelt kérdés

szept. 3. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Kikötözött az ágyamhoz egy lány, aki velem vesztette el a szüzességét, ott, akkor.

Csak ezt előre nem mondta el nekem, csak hogy nagyon perverz, és úgy szeretné velem az első szexét, hogy kikötöz.

Meg sem tudtam mozdulni, mindent ő csinált.

Viszont nekem nagyon jó élmény volt.

szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Eöske janeszka21 ***** válasza:
67%
Nyilvános WC-ben mellém álta egy közép körű férfi a piszoárnál és azt mondta jó el vagy engedve
szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szopás nyilvanos helyen.

Mondjuk éjszaka volt és sötét de mégscsak közterületen szoptuk egymást.

szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint a #3.
szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Több sráccal szoptuk le egymást-Utána fergeteges smár.A többi már sokaknak

nem lenne guszta.Itt inkább nem írom le.

szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szopott egy árával 1 órán át
szept. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs autocorrect. Az árával=srác
szept. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Olaszban nyaralás alatt egy brazil transzival. Elég perverz, így itt inkább nem írom le.
szept. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kakiszex

26f

szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam, kivoltam éhezve folyamatosan a szexre, és volt is egy akkor 31 éves roma pasi akivel folyamatosan összejártam, illetve volt egy volt osztálytársam, aki szintén meleg volt, csak ugyanúgy passzív mint én szóval vele csak beszélgettem.


Majd a pasi akivel összejártam felvetette, hogy beszállna egy haverja is, akit ismertem Gayromeóról, és kirázott tőle a hideg (egy lecsúszott alkesz figura volt) viszont az akkori osztálytársamnak bejött, szóval elmentünk egy duplarandira, ami természetesen az ágyban végződött, az volt a felállás, hogy engem a sajátom, az osztálytársam pedig a másik pasi tolja, ez ment majdnem végig, egy ágyon feküdtünk, miközben engem dugott a pasim, mellettem a volt osztálytársam tolta a másik pasi.


Volt, hogy kutyában voltunk mind a ketten, és miközben dugtak minket mi csókolóztunk, és volt egy olyan amit nem szerettem volna, a hasamon fekve élvezett belém a pasi akivel együtt voltam, majd egyszer csak ismét elkezdtek tolni, gondoltam még maradt benne szufla, fordulok meg természetesen azé a lecsúszott alkeszé, aki mire szóltam volna, hogy erről nem volt szó, már tele is lőtt.


A mai fejemmel nem tudom, hogy miért mentem bele, pláne, hogy az egyik pasi börtönbe került azóta, a másik akire lecsúszott alkeszként hivatkoztam meg hajléktalan lett és a városban koldul, a volt osztálytársam meg családos ember.

szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!