Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak ilyen, 20 év körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen, 20 év körüli passzív srácok itt Magyarországon?

Figyelt kérdés

Akik középtermetűek, kifejezetten vékonyak (a 175-180 cm-es magasságukhoz ~60-65 kg -os testsúly társul), de abszolút fiús arcúak, -fejűek (frizura), -öltözködésűek, -viselkedésűek.

Az ilyen srácoknak milyen aktívak tetszenének?


szept. 3. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bőven, még én is megfelelek ennek a leírásnak

20F

szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek…
szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én például.

Nekem a nagymérettel rendelkező aktívak jönnek be. 24/bi

szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam, annyi eltéréssel, hogy alacsony vagyok (163 centi, szóval tényleg nem vagyok egy égimeszelő).


Aztán sajnos egy gyógyszeres kezelés miatt kissé felborult az anyagcserém, meghíztam, de mivel már nem rángatják tovább, 3 év után sikerült beállítani, ezért már rajta vagyok a visszafogyáson. :)


23/p

szept. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt.

18/p

szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
170-174 cm közepes termetnek számít? :D Én itt körül lehetek.
szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!