Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mit gondoltok Henry...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mit gondoltok Henry Cavillról?

Figyelt kérdés
szept. 2. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ugye ez nem komoly? :DDDD


Még nem melegként is jó pasi, akkor szerinted melegként?!?!?

Aki nem kapná el az nem is igazán meleg!

szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Azt, hogy KUR.A JÓ PASI!


Szopnám ezerrel!!!! 🙈🙈

szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Kövezzetek meg de szerintem meg baromira túl van értékelve. Vannak nála sokkal jobb pasik is. Én nagyon nem feküdnék le vele, még ha fizetne érte sem. Bocs
szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát engem pl. nem nagyon mozgat meg. Szerettem a Vajákban, meg minden, és jóképű meg minden, de nekem másféle pasik jönnek be. Van ilyen...
szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó bőr
szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Vannak bizonyos pasik, akik bár nem rosszak de jócskán túlértékeltek. Meg számít a marketing, birkaszellem. Ha valakore folyamatosan azt szajkózzák hogy milyen jó, egy idő után sokan elkezdik olyan szemmel nézni. Fordítva is igaz, akit állandóan nyomiznak meg csúnyáznak, azt meg úgy fogja látni a soo birka, pl suliban. Tök átlagos kinézetű fiatalolat csinálnak így ki
szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb férfi akit valaha láttam. Kár hogy nem meleg
szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Baltával faragott arc, átlagos tucat szépfiú.
szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!