Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tudnék kezdeni párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék kezdeni párom féltékenységével? Fontos nekem ez a kapcsolat, de nem tudom megváltoztatni a másik felet.

Figyelt kérdés
Szóval a sztori annyi, hogy párom 25 én meg 30 éves vagyok, lassan másfél éve járunk együtt. Párom szeret sok mindenbe beleszólni, kritizálni. Tavaly egyszer találkoztam egy haverommal egy sörre amit elhallgattam előle. A srác nem is meleg...de ez kiderült, mert látta, amikor visszaírtam neki, hogy jó volt összefutni. Na ez egy éve volt. Azóta azt érzem, hiányzik a bizalom. Bárhova megyek a szüleimmel, nem feltétlen hiszi el, hogy vele vagyok. Ilyet ír: "jó szórakozást a pasikáddal". Azon is nagyon kiakadt, hogy elmentem a Pride-ra, amire ő nem akart, majd a haverom haverjaival elmentünk vacsorázni. Szerinte összevissza hazudozok. Am tény, most már el megyek sportolni, nem számolok be róla, mert azon is kiakadna. És ez már kezd megőrjíteni. De ugyanakkor szeretem, félek elveszíteni, tartozik nekem pénzzel.

szept. 1. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Röviden : a párod önbizalomhiányos, te pedig kapcsolati függő vagy .

Ne haragudj, de ez így van nyersen. Ha nem láttam volna ilyet, nem írtam volna :/

szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"tartozik nekem pénzzel"


Egy párkapcsolatban ez értelmezhetetlen.


Egyébként a foltos poharakat elmosogattad már rendesen? Sportolás előtt rakj be egy adag mosást is, köszi.

szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon rossz kapcsolat. Amit leírtál, abban minden nagyon rosszul működik. Semmi sem működik benne rendesen. Mindkét oldalról totális kudarc. Ez így melyikőtöknek jó?
szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!