Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktál extrém helyen pisilni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál extrém helyen pisilni? Szereted, ha megláthatnak és volt már olyan? Előfordul, hogy a nadrágodba bevizelsz? Vette már észre valaki?

Figyelt kérdés
Köszi, ha válaszoltál és örülök a privátnak is?

aug. 28. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Csak akkor, ha muszáj. Azt semmiképp nem szeretném, ha meglátnának. Direkt nem pisilek be. De egyszer véletlen bepisiltem, hál'Istennek csak a családom látott meg, amikor hazaértem.
aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég szégyenlős vagyok, ami a pisilést illeti, pl nyilvános wc-ben csak fülkében megy.

Azonban szexben néha előfordult, hogy bele lett vonva a pisi. Az elég izgató volt. De az 4 fal között volt.

Nadrágba pisilés nem volt, azonban az sub szerepben szerintem izgatna.

21f

aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen volt már rá példa
aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Ez komoly gond, oka lehet cukorbetegség, vizhajtó szedése, prosztatagyulladás, annyira nem vicces.. szerintem az orvosi témák között lenne a helye..
aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Imádok extrém helyzetekben pisilni és igen, imádom, ha meglátnak közben.
aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen szeretem. Leg extremebb hogy egy parkolóban kocsiban ülve egy flakonba pisiltem.

Amugy szinte bárhol megy. Bepisilés a praktikum miatt inkább pl toparton fürdőnadragban. Negy fal között, a partnerre, a ruhaba stb. Minden lehet oda vissza.

szept. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pisiltem már be szándékosan az utcán este. direkt olyankor mentem ki, amikor esett az eső. Így nem hiszem, hogy feltűnt volna bárkinek is. Meg nem sokan voltak aznap éjjel az utcán.
szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
most én vagyok lemaradva vagy az miért jó ha valaki bepisil szándékosan?
szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8#


Ha nem szeretem a töltött káposztát, Te el tudod mqgyarázni hogy az miért jó? Na látod! A bepisilés is pont ilyen. Szeretjük sokan, de a miértre nincs konkrét válasz. Mert izgató számunkra és ennyi. Puding próbája az evés: ameddig nem.csináltad, nem tudod hogy tetszik-e. Volt aki kipróbálta velem és azóta imádja.

szept. 8. 05:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, szeretem, előfordult és vették is észre 😀

Írtam privátot 😉

szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!