Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik típus vonzó számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típus vonzó számotokra a legjobban?

Figyelt kérdés

júl. 27. 07:35
A kérdező szavazást indított:
Izmos, nagydarab, férfias, erős
Vékony, cuki, kisfiús, gyenge
Lányos, crossdresser, transzi
Szálkás, átlagos testalkatú (nem túl izmos de nem is elhízott), átlagos megjelenésű
Mackós, duci, kövér
75 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Na azert annyira ne legyen kisfius
júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az izmos/átlagos/mackós mindhárom oké. Lányos, kisfiús, nagyon kövér ne legyen.
júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mackós és az átlagos jön be. Az izmos is egy szintig, de pl a kocka hast én nem szeretem. Viszont ami igazán bejön az a mackós plusz izmos/nagy darab, az ilyen erös ember kategoria. Amikor macis a férfi de látszik hogy a vállára tudna rakni mint egy gerendát. 😆
júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Számomra a "macis" az a duci virágnyelven 😄 akik eddig azt mondták, hogy macisaj és láttam őket, nem voltak erősek különösebben. Csak a zsír miatt tűnt úgy, hogy nagydarabok.
júl. 27. 10:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A "maci" szó egy gyűjtőfogalom, sokféle testalkattípust foglal magába. A maci nem egyenlő a ducival vagy a kövérrel, de azt IS magába foglalja. Itt van egy ábra, hogy mi minden tartozik a maci kategóriába.

[link]

júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézzen ki felnőtt férfinak. A többi mellékes, az összkép számít.
júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezen az ábrán mindegyik férfi izmos. Illetve medve kifejezést használnak, nem macist. Én azt vettem észre, hogy társkeresőn a duci fiúk/fiúkra használják ezt a kifejezést.
júl. 27. 12:29
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A medve izmos állat, így olyanokra szokták használni, aki habár zsíros, de izom van alatta. Szóval egy izmos medve, akinek nem kocka hasa van, hanem kerek. De azt látni általában, hogy valaki csak elhízott vagy van alatta izom is.

Szerintem ez lenne a hivatalos medve/maci és tényleg nem kéne keverni a ducival, mert az más.

júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá olyan pasira, mint pl. Will Angell. Szerintem ő medve és hasonló pasikra kéne használni a kifejezést.
júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik. A chub és a polarbear az kifejezetten NEM az izmos kategória, hanem a duci. Angolul meg nyilván a medvét használják, csak magyarosítva, becézve macizzuk. És igen, a legtöbben a duci szinonimájaként használják a szót (szépítve a túlsúly jelentőségén), de az eredeti jelentése egyáltalán nem az, hogy duci. Hanem az összes többi kategóriát is beleértve: általában testes, masszív, nagydarab, legtöbbször izmos, de van amikor duci, szőrös férfias férfit jelent.
júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!