Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet letölteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet letölteni a Grindr-t, ha a Google Play nem engedi?

Figyelt kérdés
Mikor rákeresek az appra, azt írja ki: "Ez az alkalmazás nem elérhető a régiódban." Amit azért nem értek, mert vannak ismerőseim, akik meg simán tudták telepíteni. Máshonnan le lehet tölteni szerintetek? Ha igen, honnan? Tudom, hogy elég vegyesek róla a vélemények, de kipróbálnám, hátha ott könnyebb hookupra találni embereket, mint ahol eddig próbáltam.

júl. 24. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy használj VPN-t

De itthon engedi, nem tudom te hol vagy, hogy nem megy.

júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Át tudod manuálisan állítani az országot az app áruházban és akkor annak az országnak az appjait fogod látni, amire átrakod. Viszont ezt nem lehet csak félévente vagy évente egyszer megcsinálni.


De hol vagy? Magyarországon van grindr. Nagyon kevés helyen nem érhető el, főként muszlim országokban.

júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magyarországon vagyok, épp ezért furcsállom, hogy nem elérhető.
júl. 26. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!