Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon büdös farkú aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon büdös farkú aktív meleggel volt már alkalmatok?

Figyelt kérdés
Akinek szinte nadrágon keresztül is érződött a bűz?Perverz domináns volt?Hagytad,hogy megkötözzön?Alkalmi partner.

júl. 21. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezed vagy élvezed?


Nadrágon keresztül bűzleni már külön kategória.

júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire igénytelennel még nem szerencsére.

Egyébként, ha találkozok valakivel és látszódik, érződik, hogy igénytelen, akkor nekem ott vége a dolognak.


Nálam a kezdetek kezdetén, amikor nagyon vonzott a passzív szerep belefutottam egy ilyenbe. Soha nem felejtem el, amikor lehúzta az alsóját, ált a farka, majd lehúzta a fitymát és lám a makk alatt ott volt a sárga retek elég vastagon. Majd egy "bocsi" elengedése után várt, hogy lefurulyázom....Mindezt úgy, hogy az egész szoba büdös lett... Nem kell mondanom, hogy nekem ennyi volt és hazajöttem.

júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ez durva.

Nem is tudom hogyan lehet ezt jól kezelni, hogy ne legyen megalázó a visszautasítás.

Én eléggé paráznék egy ilyen szituációtól.

júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet erre gerjedni? Ez Q undorító. Kegyetlen beteg. Már maga a kérdés is.
júl. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nadrágon keresztűl bűzlik akkor az már csöves kategória.

Valószínű nem Budapesten élsz,nagyon nem kívánnád.

júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!