Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan hogy valaki 29...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki 29 évesen is küzd önmagával?

Figyelt kérdés

Egyik unokatesómról van szó. Egyidősek vagyunk, rólam 2 éve tudja a család szűk része, így ő is. Azóta 2 éve úgy kerül mint ördög a szenteltvizet. Nagyon is toleráns, elfogadó srác, de valamiért köszönni is alig köszön azóta. Pedig előtte majdhogynem legjobb haverok is voltunk nem csak unokatesók. Valahányszor találkozunk mindig olyan arccal néz rám mintha mondani akarna valamit de egyszerűen meghatral mindig és sarkon fordulva távozik. Már feladtam hogy próbáljak vele normális lenni mert mindig mikor megszólítom látom hogy elkezd ideges lenni. Zavart lesz, kikerekednek a szemei, pirosas lesz az arca, izzadni is kezd ahogy láttam legutóbb is. Van barátnője de már a sokadik, és olyan mintha nem érdekelnék a lányok, a barátnő is csak valami mutatós dísznek van ahogy észrevettem. Nem gondolom melegnek, de hogy van bi hajlama az tuti. Szeretnék neki segíteni de az elmúlt 2 évben kB 3 mondatot váltottunk mióta megtudta ő is rólam. Tuti nem homofób vannak meleg ismerősei akiket én is ismerek és szoktak programokat csinálni a többiekkel (heteró lányok fiúk és melegek vegyesen) de engem kerül messziről. Rendkívül xar érzés mikor mondom majdnem legjobb haverok voltunk előtte. Próbáltam beszélni vele erről de mindig lerazott hogy majd megbeszéljük. Ez volt háromszor a 2 év alatt és ez volt az a 3 mondat amit beszéltünk.


Az ismerősei közül is kitörölt Fb-n és Instagramon is.

Nem tudom mikor de szerintem mostanában mert legutóbb pár hete még ismerősök között volt.


Ha esetleg bi (vagy talán meleg) hogy tudnék neki segíteni ha így viselkedik?


Köszönöm előre is.



júl. 21. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki egész életében.
júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, végig olvastam


Aki ennyi idősen ilyen gyerekesen viselkedik, nem foglalkoznék vele.


Ha mégis, olyan helyzetet teremtenék, ahol nem térhet ki a konkrét válasz elől. Nem segítés céljából, (ha nem kér, nem muszáj), de adjon magyarázatot a velem szembeni viselkedésre.

júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van, csak felesleges a küzdése, az ember legalább önmagával legyen jóban.
júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ismertem olyat, aki még 35 évesen is küzdött önmagával.

"Valahányszor találkozunk mindig olyan arccal néz rám mintha mondani akarna valamit ... mindig mikor megszólítom látom hogy elkezd ideges lenni. Zavart lesz, kikerekednek a szemei, pirosas lesz az arca, izzadni is kezd ahogy láttam legutóbb is."

Nem lehet estleg hooooogy, ... mondjuk beléd van zúgva? Ez indokolhatná akár a zavart viselkedését is. Meg azt, hogy miért kerül szándékosan.

júl. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Leírtek alapján úgy értelmezném

Igen is vonzódik hozzád,szexuálisan.


Falumban mikor én kinyilatkoztam, az összes TITKOS bí, meleg srác eltünt a környezetemből.

Elötte meg "érdeklődtek".

júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Vonzódik hozzád és lehet nem csak szexuálisan!
júl. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, és beléd volt zúgva de te nem vetted észre, és nem adtál neki pozitív visszajelzéseket.

Szerintem azt hitte, hogy talán te is bi vagy meleg vagy, és amikor rájött hogy nem, akkor megijedt és bezárkózott.

Most meg attól fél, hogy esetleg elárulod.

Beszélj vele egyenesen, szemtől szembe erről, nehogy pszichés defektusai legyenek emiatt.

júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
4) elotte akkor miert nem kerulte?
júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!