Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinderen miért nem írnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért nem írnak párba álláskor és később sem?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem ezt. Ha párba állok valakivel, ugye a rendszer egyből feldobja, hogy írjak a másiknak, és én így is szoktam tenni. Hiszen ezért használom az appot, azért húzom jobbra, mert tetszik és szimpatikus. De most valakivel párba álltam az éjszaka, és nem írt semmit, csak úgy van. És korábban is rendszeresen ezt tapasztaltam. Akar ismerkedni vagy sem? Nekem kéne írni, mert neki derogál? Mert ha véletlenül is húz jobbra, simán kitörölhetne egyből. Nem értem... Ti is tapasztaltok ilyet?

júl. 20. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Mert SZÉLHÁMOSAK.
júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Mert túl sok idő. Jól nézek ki szóval sok matchet szoktam szerezni, amíg max 10-20 van addig még nem nehéz válaszolgatni, de amikor már 200-300 felett vannak akkor elég sok idő. Általában válogatok a matchek közül hogy kinek írjak elsőnek, volt akinek csak 1 hónap után írtam, mert addig tartott eljutni odáig.

22/f

júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ha mindketten arra vártok, hogy a másik írjon, akkor nem lesz soha beszélgetés. Ugyanazt csinálod mint ő. Kérdezd meg akkor magadtól, hogy miért nem írsz neki.
júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Mert rajott hogy mégse akar fiúszexet
júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha rájött, hogy mégsem akar ismerkedni, akkor töröljön ki a matchek közül.


Én mindig szoktam írni azoknak, akik elsőre nem írnak, csak kicsit később, szoktam időt hagyni, hátha kezdeményez, ha már nála álltunk párba. Mint írtam a kérdésben, ha nálam történik a párba állás, mindig írok egyből.


Mi értelme van a 200-300 párnak? Nem csak 1 embert keresel? Mi értelme sokáig 10-20 emberrel beszélgetni? Ha van egy, aki nagyon tetszik és szimpatikus, találkozni kell aztán folytatni vagy nem.

júl. 20. 16:04
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

"Nem csak 1 embert keresel?"


Lehet, hogy neked újdonság, de a társkeresőkön a melegek többsége nem társat keres. Arról nem beszélve, hogy nagy részük ún. kamus.

júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát jó, azt tudom, hogy a Grindr-en és a Romeo-n főleg szex partnert keresnek, de a Tinder szerintem más azért. Illetve mi az, hogy kamus?
júl. 21. 09:04
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

A kamusnak többféle definíciója van. Egyesek szerint mindenki, aki nem ír vissza a másiknak. Vagy aki két órán belül nem szopja le. Általánosabban azokra vonatkozik, akikkel minden szépen megy a találkozóig, amikor is eltűnik, letilt stb.


Miért lenne más a Tinder vagy akár a gyakorikérdések, mint a Grindr és a Romeo? A közönség nagyjából ugyanaz, így a magas hulladéktartalom is.

júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A sikertelen melegek szemében mindenki kamus, magukban meg soha nem veszik észre a hibát xd
júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Én 30 felett jöttem rá, hogy nem "sikertelen" vagyok, hanem nem vagyok a "ha nincs ló, jó a szamár is" felfogású. Inkább kivárok, minthogy bárkivel bármit. Próbáltam, de nem jött be. Kérdező, amikor az lesz, hogy mindketten klappoltok, akkor menni fog a maga útján a dolog. Addig is, egyet ne felejts el: aki jön az olyan dumával, hogy neki 100-200 ember megvolt, az sok mindent elarul az adott személyről...
júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!