Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mennyire beteges, ha arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire beteges, ha arra vágyom, hogy egy csapat kan női ruciba öltöztessen, kirúzsozzon, kifesse a körmeimet, majd egy rongyként kezeljenek szexuálisan?

Figyelt kérdés

júl. 19. 09:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer belementem egy ilyen cross-dressing buliba. Neten ismerkedtem meg egy faszival, aki hozta az egyik haverját is. Hát na, ők se fogták vissza magukat. Be kell valljam, halálosan élveztem, amit velem műveltek.
júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Haverok szerint jobban nézek ki, mint a legtöbb nő.. És ha nem tudnák, hogy heteró vagyok,nem tudnák visszafogni magukat és ott helyben megbasznának.
júl. 19. 12:37
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
#13 miért vagy a meleg kategóriába ha bánt? :D
júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ha heteró vagy, miért ide írod a kérdésedet?


Egyébként a kérdésed utolsó félmondata miatt biztosan nem vagy heteró.

júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy tőlünk kell megtudnod, de ha arra vágysz, hogy egy csapat kan megdugjon, akkor nem vagy heteró.
júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt félre írta azt akarta hogy ha "tudnák a többiek hogy nem hetero.." semmi heterot nem éreztem a kérdező írásaiban ^^'
júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon mácsó vagyok, több nőm volt már, mint ujjam.
júl. 19. 15:19
 18/25 anonim ***** válasza:
együttérzek a kérdezővel :)
júl. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%

Nincs ezzel baj, abszolút el tudom ezt fogadni.

Én is vágyok ilyenekre.


(22/F)

júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon breteg. Menj óvoshoz
júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!