Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van magyar meleg erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van magyar meleg erotikus társasjáték/kártyajáték?Illetve ha nincsen lenne rá igény?

Figyelt kérdés

júl. 15. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lenne
júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ezt most így elképzeltem. 1-est dobtál, ezért most büntiből egy kör orálból kimaradsz. Hármast dobtál, lépj a 69-es mezőre és a legrondább játékostársaddal 69-ezzetek egyet! Hatost dobtál, ügyes vagy! Pörgethetsz egyet az ánusz-bónusz szerencsekerékkel és ha sikeresen pörgetsz, akár megnyerheted a főnyereményt is, ami nem más, mint DP análba, egy-egy farok mindkét kezedbe és pulsz egy grátiszba mélytorokra is egyszerre!

Na de most komolyan: Ha ronda emberekkel ülök le társasjátékozni, akkor én nem szeretnék ilyesmiket "nyerni". Ha meg szép, nekem tetsző emberekkel lennék egy társaságban, akkor meg társasjáték nélkül is hamar megtalálnánk a közös hangot. Lehet, hogy nem véletlenül nincsenek ilyen játékok. Mert nincs rá tényleges valódi igény. Leszámítva néhány kanos tini jelentkezőt, akiken non-stop rajta van a kangörcs, de ők üzleti szempontból elég szűkös piaci rést jelentenének.

júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vetkőzőpóker?
júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Annyit írok csak a 2/2 megjegyzésére, hogy ha kizárólag a "ronda" embereket fikázza, tekintsen már magára egy tükörben - ha otthon nem akad, megteszi egy mozi, pláza, lift, vagy anyukád budoárjának a tükre is.


Jó, most, hogy kidühöngted magadat azon, hogy leírtál minden lehetőséget s lehet, hogy csak ilyen melegekkel találkoztál, akkor nem volt szerencséd, de még lehet!


De mi alapján gondolod megtalálni a közös hangot bárkivel, ha az emberek nagyobb részét - persze a szépség relatív, így tőled függ - már rögtön offolod is, azért, mert "nem szépek". Így nem sok esélyed van a számodra tökéletes pasi megtalálásában.


Ui.: én pont annyira tökéletes pasi vagyok, mint te, egy kivétellel: é

n elégedett vagyok magammal.

júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj, csillagom, nem értettél az egészből egy szót sem. Nem vagyok ám én olyan kö🏺csög, mint amilyennek gondolsz, ez az egész csak tréfa, poénkodás, fricska volt a részemről. Játék a témával, gondolatban. Ne vedd magadra! Látod, a többiek is szinte mind megértették. Nem fikáztam én itt szándékosan senkit sem, "nem vagyok én olyan fiú". Sőt, épp ellenkezőleg. Illatos édes ragadós vattacukorból van a lelkem. Többször leírtam már itt is, hogy mindenkiben benne van a szépség, mindenkiben lehet valami szépet találni még a legcsúnyácskább srácban is. Sőt, nekem még a csúnyácska fiúk között is van olyan, aki kifejezetten tetszik, bejön külsőre. Soha életemben nem offoltam senkit sem külső alapján. :) Egyébként meg totál fiktív, kitalált volt az egész történet, nem is ismerkedem, 100 éve van párom, nagyon klassz kis pasi, "csípom" a búráját nagyon.

Az utóiratra reagálva meg: háááát, nekem kissé az ellenkezője jön le a válaszodból, sértettséget érzek benne (bocsi, ha betalált, nem volt szándékomban megbántani senkit, csak poénnak szántam. Ne vedd magadra.), de jó, legyen, akkor hiszek neked. Örülök, ha elégedett vagy magaddal. Az fontos.

Ui.: Kértem anyutól tükröt. Azt mondta nem vagyok ronda, csak kiskoromban ha az utcán este sétáltak velem és lámpa alá értek, akkor futni kellett. Meg az állatkertben sírva vették el a kezemből a banánt a majmok. Aztán megsimogatta a fejemet és azt mondta, hogy soha ne adjam fel.

júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fel nem foghatom, hogy az ilyen sértődött "ronda" embereknek, mint a 4-es, miért SOHA nem opció az, hogy tegyenek azért, hogy ne legyenek rondák, hanem inkább oldalakat gépelnek azért, hogy megmagyarázzák, hogy bizony a környezetüknek kell alkalmazkodni hozzájuk, és aki nem, az ilyen meg olyan.


Mielőtt megkapom, hogy látatlanban használom a "ronda" jelzőt, felhívom a szíves figyelmet, hogy 4-es pontosan ugyanígy tett. Az olyasmi, mint az ápoltság, a legalább normál testalkat, ízléses öltözködés, firkák és testékszerek mellőzése (ízléstől függően) mindenki számára elérhetők, és sok esetben elegendőek is. Persze, a kifogások MINDIG egyszerűbbek az erőfeszítéseknél.


A kor egy másik dolog, az idősebb ember pusztán ezért nem csúnya, de azt se szoktam érteni, amikor egy 50-es fel van háborodva azon, hogy egy 20-asnak nem kell.


Próbáljátok csak megfordítani a világot a magatok kedve szerint. Szóljatok, ha sikerült.

júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!