Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtetek meg a jelenlegi pártokkal ?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan jöttetek össze a párjairokkal. Mármint véletlenül ? Vagy szándékosan kerestétek.


És ki szólított le kit ? Hogyan működik ez igazából ?



júl. 12. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Egy Mi Hazánk gyűlésen ismertem meg őt
júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

#1

A Pride-os ellentüntetők olyan szexis pasik voltak, hogy jövőre hozzájuk megyek a Pride helyett. :)

júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen ismertem meg februárban. 1,5 évvel előtte álltunk párba, de sosem írtunk egymásra. Aztán egyszer ráírtam, hogy egy sör mellett mesélhetne az elmúlt 1,5 évéről. Minimális üzenetváltás után pár napra rá elmentünk sörözni.
júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Egy köpködős kocsmában részegen összeverekedtünk
júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Nincs jelenlegi pártom.

Először 1987-ben olvastam a Népszabadságban az MSZMP-ről, de az valamiért MSZP-vé alakult. A Népszabadság, mint újság, lassan 10 éve, hogy megszűnt, az MSZP nemkülönben, saját magát emészti fel.


Ha azt szeretted volna írni, hogy "párotokkal", de megugrott a busz egy kátyúban, az már politikai kérdés.


Jelenleg párom sincs, nem hogy pártom, azaz pártában maradtam.

júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

4:

"köpködős kocsmában"?

Amikor itt az új kovid-variáns, a FLIRT?


[link]


Mondjuk a FLIRT-nek pár éve még örültünk, mert akkor egy motorvonat neve volt, de sebaj! :-D

júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Igen, felénk így hívják a nagyon olcsó késelős kocsmákat. Véletlen ráöntöttem a fröccsömet, ő felcsesződött rajta, nekem esett, én meg védekeztem, végül összeverekedtünk, kijöttek a zsaruk, szétszedtek minket, mindenki megnyugodott, lévén hogy helyiek vagyunk mindketten, simán hazaküldtek minket. Másnap ugyanott odajött hozzám elnézést kérni, meghívott egy borra, elég jól elbeszélgettünk, elmondta, hogy nagyon frusztrált, gondok vannak otthon, alkoholproblémái vannak, sírt is meg minden. Átöleltem, ő meg megcsókolt, mindezt egy falusi kocsma boxában. Ez volt 2008-ban. Most is együtt vagyunk és szigorúan alkoholmentes életvitelt folytatunk.
júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Köszi a leírást, akkor a "köpködős kocsma" rejtélye számomra megvilágosodott.

Továbbra is sok boldogságot és sok hosszú évet együtt.


(mifelénk "késdobálónak" hívják az ilyen kocsmákat)

júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam volt általánosban és azóta is együtt vagyunk
júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

TXT 811-es oldal.

Én sokat feljártam beszélgetni, ő meg csak olvasgatott, szemlélődött a háttérből. Szimpatikus lettem neki, rám írt. Találkoztunk, beszélgettünk, ismerkedtünk. Egyikőnk sem keresett párt, mégis így alakult.

júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!