Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nacsa Olivér bejön nektek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacsa Olivér bejön nektek, melegek?

Figyelt kérdés

júl. 8. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ilyet maximum egy vak kérdez. Vagy értelmi fogyatékos.
júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
nem és válaszok a másik kérdésedre is, Bagi Iván se
júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez ugyanaz a ketyós kérdező, aki a hasonló baromságait kérdezi mindig. Orvos még lehet nem látta.
júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

#4 (00:01)

A válaszodat megírhatod kulturált formában is, nem kötelező elvárás gyakorin a prosztóság. Vagy boldogsággal tölti el a lelked, ha másokat alázol? Túlsúlyos vagy esetleg elhízott családtagjaidat, barátaidat, ismerőseidet, munkatársaidat is így hívod face fo face? Remélem nem csak itt vagy ilyen kemény gyerek! Büszke lehetsz magadra. Bőven elég lett volna, ha csak azt írod, hogy se lefogyva, se kövéren vagy túlsúlyosan nem jön be neked, úgy is mindenki megértette volna. Sikerült megtalálnod a legjobban dehumanizáló, megalázó kifejezést. Gratulálok. Ebben az egy szóban benne van a teljes személyiséged lényege. Szép bizonyítvány.

júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
bottal sem piszkálnám
júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
5# attól hogy szépen nevezem meg a zsírdisznót, attól az mèg egy zsírdisznó marad. De tőlem a részeg ember is lehet társadalmilag italnyűtt, sőt egy éjszakai pillangó is lehet útszéli bérnőstény. Mi a különbség? Nevén nevezni a dolgokat esetleg ennyire kellemetlen? Csak kérdezem, nem veszekedni akarok.
júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Én ezen a szinten nem szeretnék veled kommunikálni, ne haragudj.
júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
8# én aztán nem haragszom, de nem is én kezdtem a társalgást. Ha gondod van írjad meg privátban és megbeszéljük, ígérem nem leszek 'közönséges', vagy legalábbis megpróbálom, viszont lássuk be néha tényleg nem árt egy kis reality check; nevén nevezni a dolgokat nem az ördögtől való. Ha valaki dagadt, akkor dagadt.
júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem
júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyetlen úgy látom, aki szerint vállalható/nem rossz. Külsőre persze.
júl. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!