Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek mi a véleménye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlofpower kérdése:

Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minap össze szolalkoztam itt egy idegennel a hármas szexről 2 fiú egy lány felállásban.

Az én véleményem az volt hogy ezek a fiuk akik benne vannak a threesomeba azok nem teljesen heteroak (hozzá teszem semmi bajom senkivel).

Ismerek olyan meleg srácot aki az adott szituáciora izgult fel.

Gondoljatok bele aki bele magyarázza azt hogy "jajj teljesen heteroak".

Hogyan?? Mikor a legjobb haverodat szopja a csaj aztán veled csokolozik????

Vagy hogy láttod a legjobb haverod elélvezését arc kifejezés, sperma stb🤔

De ez 1 a sok közül.

Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre.

Kérlek értelmes válaszokat.

Előre is bocs a helyesírásért csak sietve irtam😂



júl. 5. 15:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
39%
Én egyetértek veled. Én sem vagyok kíváncsi senki farkára, tehát nem mennék bele ilyen felállásba.
júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom. Én biszex vagyok és nincs problémám a hármassal. Viszont nem találkoztam még olyan pasival aki azért ellenezte volna, mert "b.zis", ez legfeljebb csak a kifogás a nagyvilág felé. Valószínűleg a legtöbb ellenzője inkább önző vagy féltékeny, csak magának akarja a csajt, birtokolni akarja, de egyszerűbb ráfogni arra, hogy "heterók nem csinálnak ilyet".
júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
56%
Egyetértek veled én is sőt én azt is kinezzem ezekbol a pasikbol hogy egymasnak csinaljak😂
júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavar az izgat benne ,hogy a nő olyankor nagyobbat élvez nem a havert figyelem olyankor hanem a nőt (De ha 3 as van én soha nem csókolom meg a nőt akkor )
júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
95%
Egy heteró inkább 2 nő 1 pasi felállásra vágyik, nem arra hogy legyen egy másik pasi.
júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

2-es nem akartam hosszúra írni a kérdést. De a meleg srác akit én ismertem azért ment bele ebbe mert másképp nem állt volna fel neki gondolom én.

És a csaj akivel csinálta az mindig piszkálta hogy meleg meg hogy van egy fiú akibe szerelmes és ő ezt tudja. Azza lényeg muszáj volt neki ez az egész.

júl. 5. 16:02
 7/44 anonim ***** válasza:
58%
Hát legalábbis gyanús, hogy minimum biszexek... De nem látok ebben semmi kivetnivalót, a mai modern 21.században. Egészségükre!
júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
7-es szerintem nem függ össze azzal hogy 21.század😅
júl. 5. 16:16
 9/44 anonim ***** válasza:
91%
8: Miért nem? A 21.század elhozta a szabadságot, szexualitás tekintetében is.
júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
81%
lehetnek heterok, simán.
júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!