Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van heteró barátod, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van heteró barátod, aki tetszik és plátói érzelmeket érzel iránta, de nem mondod el neki, mert félted a barátságot, hogy éled meg?

Figyelt kérdés
júl. 3. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugy élem meg hogy naponta 500x elmondom mafamba hogy ennek igy semmi értelme

Már ott tartok hogy ha akarna is tolem valamit, nem mennék bele

Kb 1 ev volt mire eljutottam ide

júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Barátság többet ér egy kapcsolatnál vagy szexnél

Ezt akkor fogod megérteni mikor átesel rajta.

júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Igen. A legjobb barátomba (neki nem én voltam a legjobb barátja, de sok időt töltöttünk együtt, rendszeresen találkoztunk, utaztunk, stb.). Ő volt az első hetero barátom, akinek elmondtam, mi a helyzet velem. Azt hittem, utána távolságtartó lesz, de egyáltalán nem fogadta rosszul, sőt. Nagyon jólesett, hogy nyíltan beszélhettem neki a dolgaimról. Az utóbbi években viszont sok minden megváltozott. Barátnője lett, összeházasodtak, már gyerek is van. Nyilván örülök, hogy jól alakul az élete, de nehezen emésztettem meg a változásokat. Most már sokkal elfoglaltabb, ritkábban látom. Mindig titkoltam előtte az érzéseimet és azt hiszem lassan, de biztosan túlteszem magam rajta. Alapból nem lett volna értelme színt vallanom neki, mert egyáltalán nem érdeklik a férfiak. Így legalább a barátságunk megmaradt.
júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

Másképp fogalmazva

Heteró barátommal minden nap tartom a kapcsolatot, régebben éreztem iránta azt hittem szerelmet, de mint később megtapasztaltam a valódi rózsaszín ködöt. Ami jön és megy csak épp heteróknál mire megy az a köd már ott a kölök és a hitel a nyakukba így maradnak együtt.

A barátság sokkal tisztább őszintébb nemesebb és erősebb kötelék egy kapcsolatnál szexnél.

Csak Ehhez át kell élni a szerelmet, és a barátságot utána fogod látni hogy heteró barátodba nem lehettél szerelmes max plátói, de az meg épp lehetsz Monalízába is. Ugyan annyi értelme van,nincs viszonzás reakció ellen reakció.

Keres legalább szexpartnert és gyücs tapasztalatot. Ismerj meg több embert.

júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Szerintem nem lenne jó, ha kapcsolatot szeretnék tőle, nem is tudja, hogy meleg vagyok. A teste nagyon tetszik, jó haverok is vagyunk, sokat találkozunk, jól elvagyunk, ugyanakkor tudom, hogy nem olyan, mint én, lazán veszi a dolgokat és könnyelmű, a nőket is csak szexért keresi.

Szóval max. az lehetne, hogy időnként leszopnám, de ezért meg nem érné meg előhozakodni neki a dologgal, és persze kockáztatni a barátságunkat.

júl. 3. 18:13
 6/22 anonim ***** válasza:
Es nem fura neki hogy sosincs csajod?
júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem kérdezte, én meg nem hozom fel. :o)
júl. 3. 18:24
 8/22 anonim ***** válasza:
Na, a sok egybites paraszt betalálta a piros gombot. Grat. :D
júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Én meleg vagyok, de nem vagyok ez ügyben érintett. Olyan nem lehet, hogy a szex pont, hogy hozzáadna egy barátsághoz, magasabb szintre emelné azt? Az is lehet, hogy még erősebb bizalom alakulna ki köztük, még ezt is el tudom képzelni.
júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Most nincs, de nem is bánom, mert amikor volt, (egyetemi évek alatt), három évet szenvedtem végig miatta.
tegnapelőtt 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!