Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy teljesen homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen homoszexuális férfi tényleg abszolút nem vonzódik a nőkhöz, tehát ha a világ legcsinosabb nője elkezdene előtte vetkőzni, csókolgatni simogatni, izgatni, akkor sem izgulna fel rá?

Figyelt kérdés
jún. 30. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Amelyikük igen, az legalább biszex. Aki 100%-ig homoszexuálisnak vallja magát, az nem izgul fel nőkre egyáltalán.
júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

Totál meleg vagyok

Viszont még tínó koromban

Heteró haverokkal el mentünk

Cédázni, nagyon izgultam hogy felsülök de csak keményre szopta, igaz én aktív vagyok.

Passzív barátomat szívhatta volna napestig,az csak ha ő van szopatva akkor van merevedése.

júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Robert.H ***** válasza:
100%
Teljesen homo vagyok, full passziv, soha se izgattak a csajok.
júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Semmilyen nőre és érdeklődésemtől távol állva semmilyen izgatásra nem áll fel! Férfias nőre sem, mert nem férfi és nem szőrös. Van férfias lánybarátom.
júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ellenben érdekes, hogy heteró farkát megsimogatva feláll neki. Nem egy ilyenről tudok és nem melegek. Ha ugyanezt teszi velem egy nő, nem áll fel.
júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!