Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is kipróbálta a párkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kipróbálta a párkapcsolatot, de olyan gyerekkori traumái, sérelmei derültek ki, ami miatt ma már biztosan nem menne bele wgy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Szomorú ezt írni, sokszor igazatbis adok a páromnak. Sajnos a neveltésemben voltaknolyan hiányossagok, ami miatt nehezen tudok együttműködnibegy kapcsolatban. Pl sosem tanítottak meg főzni, takarítani, felelősséget vállalni. Nehezen kezelm a helyzeteket, amikor az igazsággal szembesít a párom. Vagy ha kiakad. Ilyenkor szimplán elvonulok. Amúgy apám meg anyám is nárcisztikus. Szerintem ez is közrejátszhat.

tegnapelőtt 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként nem kaptam sok szeretetet,sajnos.Érdekes módon bennem mégis sok van, mert minden kapcsolatomban bőven tudtam adni és ezt nagyon értékelték. És ha lesz ismét kapcsolatom, abban is lesz bőven szeretet,de nem majomszeretet !

Egy a gond,mégpedig ismerkedésnél...ugyanis nagyon sokan megijednek,ha az ember figyelmesen, szeretettel közeledik feléjük. Volt két ilyen is,akik nem tudtak ezzel mit kezdeni és abbahagyták az ismerkedést, elismerve azt,hogy furcsa nekik, hogy nem a testüket néztem ,hanem emberileg,lelkileg voltam rájuk kíváncsi.

tegnapelőtt 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak hozzád hasonlóak.


A jó hír, hogy ezen felsorolt dolgok mind alakíthatóak.

tegnapelőtt 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Az a jó ha kiderül. Akkor lehet is változtatni rajta. Az, hogy felnősz egy kapcsolathoz, az ezt is jelenti. Felnőtt ember vagy. Nem burkolózhatsz örökké a gyerekkorod mögé. Le kell vetkőzni a rossz beidegződéseket és el kell indulni az önismeret útján. Máshogy nem lesz jobb.
tegnapelőtt 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Főzni , takarítani még kell tanulni a saját erdeked miatt is. Nem lehetsz a koszban, a kaja meg sokkal olcsóbb ha b

Nem máshol eszel. A felelősségvállalás az nehezebb ha eddig nem tetted. Előszoris tanuld meg azt a szót hogy "bocsánat". Ezzel elismered hogy hibáztál. Nagyin rossz amikor valaki egy kapcsolatban sose kér bocsánatot. Ne hagyd hogy a büszkedéged felülkerekedjen akkor is amikor tudod hogy te hibáztál.

tegnap 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!