Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok mit tudok csinálni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit tudok csinálni egy ilyen haverral? :D

Figyelt kérdés

Gyerekkori haveromról lenne szó. Nemrég felvállaltam magam a baráti társaság előtt mert untam már a "mikor lesz már barátnőd" típusú kérdéseket,hogy állandóan csajt akartak nekem keríteni.


2 hónapja tudják rólam, ez a haverunk nem volt ott mikor bejelentettem.


Közel lakunk egymáshoz, délután 4 után gyakran találkozunk a közeli Aldiban. Nem minden nap de egy héten 2-3 alkalommal biztosan.


Mióta elmondtam a barátaimnak, azóta viszont egyszer se láttam a boltban, egészen eddig a hétig mikor is este 6 után mentem a boltba. Francnak volt kedve meló után a melegben botba menni így gondoltam később intézem el a vásárlást.


2 hónapja nem láttam a haveromat, összejövetelekre se jött el állítólag lábműtétje volt és pihen. Mindenkinek ezt mondta. Tegnap este vígan sétálgatott a boltban mikor ott voltam. Ahogy meglátott hirtelen megijedt és csillogó szemekkel sarkon fordult és elindult a másik irányba. :"D


Kicsit összekapcsoltam a dolgokat és elesett hogy azóta nem láttam a boltba mióta elmondtam a barátaimnak hogy meleg vagyok. Meg ez hogy nem is jött el egy összejövetelre se ez is azután kezdődött. Meg most ez hogy hirtelen sarkon fordult amint meglátott. Itt esett le hogy ez mindig megvárta hogy végezzek a boltban ezért is ment a coming outom utána 4 helyett 6 körül a boltba. Mert tudta hogy mikor szoktam járni. Csak azt nem tudta hogy én is mehetek később ugyanúgy ahogy ő.


Van barátnője, de mindig is fura srác volt, a csajával is olyan se veled se nélküled a viszonya. Mintha látványosan kerülne, és ez a coming outom óta van.


Szerintetek tetszem neki de nem mer közeledni felém és inkább ignorál?


Tuti nem homofób, nagyon elfogadó típus, van neki más meleg ismerőse is rajtam kívül és azzal nem viselkedett így sose az én bejelentésem előtt.


Ráírtam tegnap az eset után, de nem válaszolt pedig egész éjjel messengeren volt fent.


Én 26/f ő 28/f



jún. 29. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele
jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 steven95 ***** válasza:
100%
Huhh. Ha mondjuk 10 évvel fiatalabbak lennétek megérteném ezt a tini drámát. Szerintem ne erőltess semmit. Akarod hogy tetszen neked? Akkor se erőltess semmit. Ne akard belőle kihúzni hogy nem annyira titkolt feltételezésed szerint tetszel neki.
jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A haverod egy hülye.
jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt sérelmezi hogy akkor coming outoltál amikor ő nem volt ott, és most azt hiszi ő nem volt elég jó haver ahhoz hogy neki elmondd
jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 -remete- ***** válasza:
100%
4-es tökéletesen láttod. Bár egy az8vemnek távolabbi barátnak könnyebb az előbújás mint a közeleiknek. Nekem jónpát barati kapcsolatom szünt meg az előbújás után.
jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát egy ilyen barátot akkor engedj el.
jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek tetszem neki de nem mer közeledni felém és inkább ignorál?"


Volt ilyen barátom,személyesen elkaptam és megállítottam,már bocsásson meg a világ valljál színt,én megtettem,most te jössz alapon..

Nem tette meg,azóta 10 év alatt kétszer írtam neki találkozzunk,de

nem reagál.Hát nem tudom,remélem a te helyzeted jobban alakul.

jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos haragszik, hogy nem vele jöttél össze.
jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!