Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális ha bejönnek a testi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha bejönnek a testi “fogyatékosok”?

Figyelt kérdés
Nem a nagyon durvára gondolok. De ha például valakinek O lába van vagy kancsal az bejön. Meg az egyéb külső kisebb mások szerint hátrányosságok. Vagy csak nekem jönnek be?
jún. 27. 19:09
1 2
 1/11 Versenyzővagyok ***** válasza:
88%
Én srác vagyok és mindig is bejött a kancsalsag stb
jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezek nem is annyira fogyatékosságok.Inkább eltérések a nagy átlagtól. Egyébként bejönnek, nem látok ezekben semmi kivetnivalót.
jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És ha a keze le van bénulva? Ez is bejön?
jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Srias87 ***** válasza:

3 persze, nagyon be jon, multkor voltam egy torpe csajjal, nagyom jo volt!

Voltam mar olyan csajjal akinek amputalva volt az egyik lába, az is rohadt jo volt! :)

jún. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én pasiként írom hogy bejönnek az ilyen srácok, a kézbénulás is bejön. Mármint nem konkrétan a bénulás hanem ha cuki srác akkor csak még cukibbá teszi. Ezt éreztem eddig betegnek de akkor nem az
jún. 28. 07:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Régebben volt itt ebben a kategóriában egy srác, akinek a keze nem fejlődött ki rendesen. Talán 3 ujja volt és az is kisebb méretű, vagy valami ilyesmi. Lehet, hogy még most is itt van, nem tudom. Egyébként emlékeim szerint normális, aranyos fiú volt.
jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sokan azt hiszik, hogy azért mert valakinek valamilyen testi hibája van, azok mindenre kaphatók és még hálásak is,hogy egyáltalán szóba állnak velük.

Pedig nagyon sok értelmes, kedves ember van közöttük, tehát az embert kéne bennük is figyelembe venni és értékelni.

Írom ezt úgy, teljesen egészséges férfi vagyok.

jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Quasimodora is gerjedt valaki, film is lett belőle, szóval annyira nem vészes, ha nyomikra izgulsz.
jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem azt hogy mindenre kapható, sőt egy ilyen srácnál jobban zavarba jövök, pont hogy értékelem és érdekel. Igazábol van az a típus amivel már nem tudnék mit kezdeni, de ha félkarú lenne az sem zavarna.
jún. 29. 00:52
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyomiknak meg nem tudom hívni őket az elég sértő lehet.
jún. 29. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!