Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki körül van metélve?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki körül van metélve?

Figyelt kérdés
Én is körül leszek nemsoká és jó lenne egy beszélgetés
jún. 26. 15:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok, de érdekelne hogy az miért jó?
jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Nem lesz büdös a farkad ilyen melegben. Amúgy semmi érdekes nincs benne számomra, privátban ne keressetek
jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Nekem így sem büdös a farkam.


2# Te sem a legélesebb kés vagy a fiókban!

jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Például azért jó, mert ha fitymaszűkülete van, akkor ez az egyetlen megoldás. De cukorbetegség során is előfordul, hogy nincs választás, metélni kell.
jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%

Nem lenne fitymaszűkülete, ha nem hanyagolta volna el a farkát éveken keresztül.


"Nem lesz büdös a farkad ilyen melegben."


Vágassuk le a lábainkat is és akkor azokat sem kell többet mosni.

jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5-ös ne tedd már magadat mikor marhaságot írsz. A fitymaszűkűlet nem azért alakul ki és 90%-ba születés óta szükületes vagy később olyan esetbe ahogy 4-es is írta
jún. 26. 16:19
 7/21 anonim ***** válasza:
28%

Ez a téma engem is érdekel. Állítólag esztétikusabb és higénikusabb fityma nélkül. Valamint azt mondják, hogy kicsit érzéketlenebb lesz a makk, és ezáltal hosszabb, tartósabb lesz a szex.

Vannak nők, akiknek ez tetszik. Ismerek olyan nőt aki csak gumival hajlandó dugni, kivételt képez a metélt pénisz, mert azt magába engedi csupaszon is. Elmondása szerint nagyon kevés az esélye annak, hogy így összeszedjen bármilyen fertőzést.

jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Noren1989 ***** válasza:
0%
Valaki biztosan.
jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én igen
jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 steven95 ***** válasza:
42%
Nem vagyok. 4# írt jót, higiéniai okokból, ill. körülmények miatt... Történelmi időkből, "sivatagi népektől" ered, a homokos levegő bekerül a fityma alá, ami természetesen nem csak homokot visz magával, hozzávéve hogy nem napi szintű a tisztálkodás... és sok problémát okozott, ezért távolították el a fitymát. Aztán modern időkben egyes helyeken szimplán vallási hagyományokból. USA-ban elterjedtebb, kicsit orvos-lobbi szaga is van ott a dolognak szerintem De ennyi.
jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!